0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Selamlar, kiminize tuhaf yada farklı gelebilir ama benim sorum şu daha doğrusu sizlerle paylaşmak istedim  yakında bir oğlum olacak 7 ay oldu doğuma az bi süre kaldı ama şu ana kadar sanki hamile değilmişim gibi hep bi hissizlik var içimde bisey hissedemiyorum çocuğuma karşı çok korkuyorum bu durumdan ona bisey alırken falanda sanki başka birine alırmış gibi yim arada ufaktan heyecan sevgi olur gibi oluyo sonra geciyo mesela diyer anneler gibi elimi karnıma koyup hic konuşmadım yada sevmedim çünkü içimde bi his yok evlâdım tabiki Canım cigerim ama böyle bi durum yaşıyorum nedense hamileliğim boyunca doğumdan sonrada böyle olur diye çok korkuyorum o benim evlâdım olucak sonuçta:( mesela beşik falan aldık araba sini falan ama alırken sadece beğendim hic bisey hissetmedim sıradan bir beşik işte diyorum diyer anneler gibi hayal kurup sevemiyorum bu durum inanın elimde değil bende çok korkuyorum bu durumdan sizce neden yada benim gibi olan varmı aranızda?Lütfen cevaplarsanız sevinrim rahatlamaya ihtiyacım var :(

11 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Hele sen bi onu kucagina al öyle duygular veriyoki Rabbim dünyalar senin olmuş saniyosun
(163 puan) tarafından
INŞALLAH inşallah yaaa kucağına alınca herşey olur diyorsunuz yani saolun :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim bazilari cizgiyi gorunce anlar anneligi bazilari bebegi eline alinca yani bu durumu garipseyip korkma bence ama arada bebeginle konus cunku o duyuyor seni mesela kizim dogdugunda benim sesimi duyunca susmustu iletisimi simdiden kurabilirsin ama tabiki bag eline alinca olusur
(163 puan) tarafından
Çok saolun ya bendemi bi anormallik var diye korkup duruyordum hep düşündükçe  hayırlısı ile bir dogsunda ")
tarafından
yok canim normal bende hicbirsey hissetmiyordum sonra bir kanama yasadim olmasi icinde cok ugrasmistik o zaman anladim hissim oldugunu tam anlamiyla da dogumca biliyorsun zaman gecirmeden o bag olusmaz eline bir bebek veriyorlar cok seviyorsun o an ama gunler gectikce bagin gucleniyor tedirgin olma kendini korkutma cnm
(163 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten beni rahatlattiniz kucağıma alacağım günü inşallah sabırsızlıkla bekliyor olacağım  zaman hemen geçse diyorum :)
tarafından
insallah canim saglikla gelsin hayirli geceler
(163 puan) tarafından
Iyi geceler sizede :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kaybederim korkusu var galiba bişey olursa alismiyim diye beyin savunma yapıyor   geçici bir süreç kucana aldığında  değişir hisler
(163 puan) tarafından
Olabilir vallahi ben fark edemiyorum ama nasip inşallah hayırlısı ile alırım kucağıma:) saolun bu arada
(6,919 puan) tarafından
Rica ederim  amin inşallah
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sen onu bi kucagina al sesini duy kokusunu icine cek bak ozmn anlarsin 
(163 puan) tarafından
Ay hadi inşallah yaa ;)
0 oy
(240 puan) tarafından
Bende senin gibiyim canım. Konuşuyorum ediyorum ben ama sanki böyle bi şey eksik gibi dediğim gibi his sanırım. Bazen aklıma geliyor anne olucağım ödüm kopuyor. Ona yetebilicek miyim iyi bi anne olabilecek miyim ya başına bi şey gelirse, ya gece kusmuğunu yutarsa diye sürekli aklımda bunlar var. Yani sevgiden çok endişe yaşıyorum. Endişemi atmam lazım ki sevgiye yer açıyım. Bir de Allah korusun ona bir şey olursa karnımda ya da doğumda alışmak istemiyorum sanırım. Mahfolurum. 
(163 puan) tarafından
Evet canm bende aynı şeyleri düşünüyorum sürekli aklımda hayırlısı artık inşallah
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ben bunu ikinci de yaşadım. Ilk çocuğum da zannettim ki on tanede olsa ben hep bunu sevicem sonradan olanları sevmem diyodum. İkinciye hamile kalinca bisey alirken sanki büyük çocuğuma haksızlık kötülük dışlama yapmış gibi oluyodum. Doğumdan sonra anladim ki beş parmagin beşi de aynı.  Canim ciğerim oldu yavrum. Ömürleri güzel sağlıklı huzurlu mutlu uzun hayırlı olsun hepsinin
(163 puan) tarafından
Maşallah ne güzel hayırlı evlat olsunlar inşallah canm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Valla tuhaf geldı banada 

Ama inşallah doğunca değişir duyguların 
(163 puan) tarafından
Inşallah ya şuan böyle ama doğunca nasıl olur bilmiyorum:(
0 oy
tarafından
Dogumdan sonra goruselim :)
(163 puan) tarafından
INŞALLAH  Mutlaka;)
0 oy
(802 puan) tarafından
Bende ilk oglanda çok heyecanlıydım ona bir tane çorap bile alsam yüzlere cikarir yine bakardım öperdim koklardim hoş hala öyle kucağımda olsa öper kokalarim neyse şimdi ikinciye hamileyim hayırlısıyla kızım olucak doğuma 2 ay kaldı ama bunda öyle aşırı heyecan yok öyle elimi karnıma koyup sevemiyorum da çünkü oglandan fırsat kalmıyor inşallah doğduğunda yeteri kadar sevgi gosteririm
(163 puan) tarafından
INŞALLAH canm hayırlısı ile alalım da kucağa:)
0 oy
(372 puan) tarafından
Bende öyleydim canım hatta bide benimkisi erken doğdu kucağa almaya korkuyodum yeğenim var onu daha fazla severim kesin diyodum ama öyle olmuyor 10 aylık şimdi seve seve bitireceğim 
(163 puan) tarafından
Ne güzel maşallah canm :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bende öyleydim hatta doğunca da bisey hissedemicem diye çok korkmuştum senin gibi post açmıştım burda :) başka kadınları görüyordum hamile olanlar heyecanli bebek hareket edince havalara uçan bende seviniyordum ama annelik duygusunu hissedemiyordum sezeryan doğum yaptım ağlama sesini duyunca hüngür hüngür ağlamıştım doktorlar defalarca uyardı ağlama diye ameliyatta :) muhteşem bir his. Inşallah geçer merak etme anormal bi durum yok 
(163 puan) tarafından
INŞALLAH canm çok saolun cevaplar için:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
0 oy
2 cevap 16 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
3 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
3 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Malefiiiz (9 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,644 cevap

34,899 kullanıcı

...