0 oy
428 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Bilgisi olan yaza blirmi ona göre almayı düşünüyorm

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Benim eniştem onunla kilo verdi ama kullanımı bıraktığı an 2 kat fazlasını aldı. 

(4,067 puan) tarafından
Devamlılık isteyen bişey mi yani
tarafından
Evet cnm
-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından
Tatlım benim bir beslenme kulübüm var ve kulübüm de Herbalife ürünlerini kullanıyorum bütün üyelerim sonuçlarını alıyorlar 20 kilo var 25 kilolar 30 kilolar bulunmakta tekrar geri kilo almamaları için danışmanlık çok önemli Herbalife ürünleri sana kilo verdirmez Herbalife ürünlerini bir danışman eşliğinde kullanırsan kilo verebilirsin ancak ve tekrar geri almazsın eğer yardımcı olmamı istersen seve seve yardımcı olurum 
(227 puan) tarafından
Ne kadar ücreti
(131 puan) tarafından
Tatlım bana herhangi bir ücret ödemiyorsun ÜRÜNLERİNİ şirketten indirimli bir şekilde alman için yardımcı oluyorum sonrasında da bana hiçbir ücret ödemeden günlük takibini yapıyorum ve sende sonucunu alıyorsun instagramda facede ELÇİN AKTİF YAŞAM KULÜBÜ veya ELÇİN SYK olarak aratıp takip edebilirsin daha detaylı bilgi almak istersen numaramı atarım arayıp bilgi alabilirsin
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim ablam da onunla baya kilo verdi kesinlikle kilo veriyorsun ama bıraktığın zaman mutlaka alıyorsun sürekli onlarin kontrolü altında kalıcam sürekli kullanabilirim diyorsan mutlaka git gerçekten veriyorsun 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ben zayıfladım ama bırakınca geri adım
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Eltım aldı zayıflamadı
0 oy
tarafından
Eşimin amcasi ve yengesi kullandı onu ve oyle bi zayifladilar ki gorunce tanıyamadım resmen ama sonra noldu biraktilar ve daha da fazlasini aldılar 
0 oy
(564 puan) tarafından
Gerçek beslenmenin yerini tutar mı canım onlar o parayı vereceğine diyetisyene git hiç sağlığından olma 
0 oy
(2 puan) tarafından
Merhaba ben kullanım 11 kilo sonucum var ve Herbalife aktif yaşam koçuyum burda kötü yorum yapanlar iki kati alınıyor diyenler urunleri biraktiktan sonra duzensiz ve fazla fazla yerlerse tabiki alırlar urunlerin etkisi de bir yere kadar önemli olan duzeni oturtmak
tarafından
Post eski ama yazmak istedim bende kullandım dikkat ettiğim halde 3 katı kilo aldım çevremde de çok örnek var bu bir gerçek zaten mide küçülüyor ne kadar fazla yiyebilirsin ama aldırdı sonrasında kilo
(2 puan) tarafından
Ben de kilo sonucu aldirdigim insanlarda var biraktiktan sonra dengeyi koruyunca hic bir sekilde almadik dediginiz gibi mide o duzene alişıyor zaten almasi imkansiz eger urunleri kullanirken bir duzene oturtmamişsa kendini tabiki biraktiktan sonra alir
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bırakınca fazlasını alıyorsun geri

0 oy
(10 puan) tarafından
Ben kullanıcı olarak söylüyorum öyle satıcı veya danışman değilim. 6 aylık bir sürede 95 kilodan 60 kiloya düştüm. Kesinlikle mucize bekleme sonuçta tüp mide ameliyatı olmuyosun,yeme düzenini değiştirip hayatına hareket katınca Herbalife sana sadece destek olup kilo verme süreni kısaltıyor. Bıraktıktan sonra kilo almak yada aynı kalmak senin elinde. Dediğim gibi sana sihir yapılmıyo. ideal kilona ulaştıktan sonra beslenme düzenini oturttuğun taktirde gram almıyosun. Doğumdan sonra ilk işim tekrardan Herbalife kullanmak :) 
(69 puan) tarafından
Emzirme döneminde kullanılıyor mu.peki canim bilgin var mı
(10 puan) tarafından
Kuzum valla yalan söylemeyim bi fikrim yok,emzirme dönemini düşünmeden yazmışım sen sorunca fark ettim :) ama bunu internetten araştıracağım
tarafından
Benim eşimin amcasının kızı koçluğunu yapıyor Herbalife'nin, emzirirken de kullanabiliyorsun canım çünkü hiçbiri ilaç değil takviye ben kullanıyorum şuan
(10 puan) tarafından
Teşekkür ederim canımm
(69 puan) tarafından
Bilgilendirme için sag olasin canim. Emziriyirsun  o zaman sende dimi hani boyoe söylediğine göre yanlış anlamadim.

AYsun A. Sana da teşekkür ediyorum canım guzel aciklamissin zayifladiktan sonra beslenmeye dikkat edilirse bende aynı düşüncedeyim sabit kalırsın.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok pahalı , bırakılınca daha çok kilo alıyorsun.Çünkü çok da lezzetli değil belli bir süre sonra insan tiksiniyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 221 göst.
0 oy
8 cevap 559 göst.
0 oy
7 cevap 456 göst.
9 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu

379,214 soru