0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Bilen var mı kizlar 

9 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Varsa bana söyleyin :D
(2,252 puan) tarafından
Bir ara yazılmıştı sanki ya
-Reklam-
0 oy
(942 puan) tarafından
Nirdeeeeeee bana da haber verin
(2,252 puan) tarafından
Bulursam yazarım canim
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Olduğunu hiç snmıom herşey para olmuş :) 
(2,252 puan) tarafından
Bir post görmüştüm gibi o yüzden sordum canım
0 oy
(227 puan) tarafından
Ücretsiz uyku eğitimi yok kuzum ben çok araştırdım bin lira iki bin lira gibi çok yüksak rakamlardan bahsediliyodu sonra yeni bi site buldum çiçek ailem sitenin adı oradan 300 tl ye aldım çok memnunum
(227 puan) tarafından
Başardık çok şükür kuzum uyku rutinini yapıp beşiğine bırakıyorum konuşuyo uyuyo bazen direk uyuyo ağlama yok sallama emzik kucak pışpış hiçbiri yok gece kesintisiz uyuyor sabaha kadar gündüz 2 uyku yapıyor 1 er saatlik
(2,252 puan) tarafından
Peki nasıl oluyir eğitim canım sürekli yazıyorlar mi takip ediyorlar mı. Bebiş ağladı mı bir de
(227 puan) tarafından
Kuzum online eğiüim videoları var onları izleyip öğrenip uygulamaya geçiyorsun mail üzerinden destek ekiple yazışıyosun mailine en geç 1 ğün içinde geri dönüyolar
Ağlama konusuna gelince tabiki ağladı ama bu süreci bisiklete binmek gibi düşünmeliyiz her çocuk bisiklete binince düşer kalkar ağlar ama sonunda xisitlet sürmeyi öğrenince çok mutlu olur
Hem bebeğinin hem de senin uykuya ihtyaacınız var bu bi lüks değil anneler uyumamalı diye bi kural da yok iyi anneler bebeğini ağlatmaz iyi anneler ğerekirse uyumaz bebeğini ağlatıp eğitim verenler kötü anne bunları cahil insanlardan çok duydum ama kulak ardı ettim konuşanların hiçbiri benimle yaşamıyor bu süreçte yıpranabilirsin ama sakın vazgeçme emin ol sonuç mükemmel o ağlatma duyenler şimdi hayran kalıyorlar kızım kendi kendine uyuyunca (kızım 1 yaş 2 aylık)
(2,252 puan) tarafından
Anladım canım yazdım ben de teşekkür ederim
(227 puan) tarafından
İnşallah başaracaksınız beebğinle sen Allah sabır ve kolaylık versin kuzum
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Türkan acar diye bi kadin varms o cocuguna nasil verdigini fln anlatiyi
(1,337 puan) tarafından
Evet o kadin sayesine bende uyku eğitimi verdim 7 aylıkken oğluma ve şuan 8 aylk
(2,252 puan) tarafından
Bakarımbende tesekkurler
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Zor ya bence 
(2,252 puan) tarafından
Araştıralım bakalim
0 oy
tarafından
Yoktur bence cnm pahalı fiyatlar kaç aylık cnm benim kız 9 aydan beri düzenli uyur akşam 10.30 11 gibi uyur sabah 9.30 10 gibi kalkar gece bı kere uyanır onunda emzirimdi uyuya kalır hemen gündüz öğlen 1 de uyur 3 4 gibi kalkar başka yatmaz şuan 13 aylık kızım 
(2,252 puan) tarafından
Sütüm var bayağı canım aslında alışkanlık mi oldu bilmiyorum. Hatta böyle dediler diye ırmikli meyveli muhallebi verdim uyumadan yine 50 dk da uyandi
tarafından
Cnm biraz daha geç yatırmaya çalış belki de erken yatıyor mesala benim kız akşamları en erken 22.30 uyur en geç 00.00  uyur bu saatten daha erken yatarsa gece çok uyanır biraz daha geç yatırmaya çalış
(2,252 puan) tarafından
Ama kendi uykusu geliyor canım o saatte. Uyutmasam mi
tarafından
Bugün bide öyle dene cnm ben uykusu gelse bile uyutmam biliyorum çünkü uyudu mu gece çok uyanacak uyku saati beli iyice yorulsun gec yatır altını degis karnını doyur suyunu içir yatır bakalım bugün
(2,252 puan) tarafından
deneyecem bakalim canim
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Heç bilgim yok canım 
(2,252 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(120,089 puan) tarafından
O egitim ucretli
(2,252 puan) tarafından
Ücretsiz de varmis canım yardımcı olan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (705 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Semademir1 (21 puan) tarafından soruldu

385,087 soru

11,517,064 cevap

35,176 kullanıcı

...