0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde tarafından

11+2 günlük hamileyim kızlar bu aralar hayattan öyle soğudum ki hiç bişey yapmak istemiyorum sadece uyumak istiyorum zaten iki gündür eşimle kavgaliyiz sürekli tartışıyoruz yardımcı olmuyo strese girmemeye çalışıyorum ama ne biliyim zaten düşük tehlikem var her gün bebek iyi mi acaba diye düşünüyorum doğru düzgün bişey yiyemiyorum yiyesim gelmiyo napıcam ben böyle deliricek gibiyim kendimi çok yalnız hissediyorum :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yat uyu cnm yapma bisey bizde de oldu aynı halsizlik yattim valla kendimi iyi hissettiğim güne kadar eşine gelince de al karşına konuş düzgünce kavgayla hiç bisey çözülmüyor 
(1,219 puan) tarafından
Bende sıkmıyorum cnm ama ben gidip gezeyim demez
tarafından
Kişiden kişiye değişiyo demek ki neyse canım çok teşekkür ederim biraz da senin dedigin gibi yapayım valla çok sağol iyi geldi gece gece :)
(1,219 puan) tarafından
Bisey değil kuzum agırdan sat kendini derler ya öyle yapmaya çalış inşallah düzelir esin istediğin gibi olur herşey
tarafından
Amin canım inşallah çok çok teşekkür ederim
(1,219 puan) tarafından
Bisey değil cnm herzaman
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ilk zamnlar hormonlar yüzünden boyle olabiliyor gececek canım merak etme 
tarafından
Ay bu aralar psikolojik çöküntü içindeyim kimseyle konuşasım bile gelmiyo geçer inşallah :(
(3,149 puan) tarafından
Gececek canim bebegini hisset cinsiyetini ogren elbiseler al hazırlıklara basla bak nasil değişeceksin
tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim :)
(3,149 puan) tarafından
Rica ediyorum canım saglicakla kucağına al
0 oy
(905 puan) tarafından
Cnm bizde geçtik bu yollardan çok iyi anlyrm se i cik normal hamileligin  haftası ilerledikce  geçecek ınsalh bmm geçmişti  çok skr 
tarafından
Benim de geçer inşallah canım teşekkür ederim :)
(905 puan) tarafından
Geçer gecer  cnmm merak etme
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Normal canm gecicek bi süre sonra enerjin yerine gelicek merak etme 
tarafından
İnşallah gelir canım teşekkür ederim :)
(3,798 puan) tarafından
3 ayını bitir farkı görüceksin canm insallah:)
tarafından
Ay inşallah şey sorucam ben 12. haftaya girdiğimde 4 aylık mi olmuş olucam
(3,798 puan) tarafından
12 haftan bittiginde 3 ayi bitirmis 4 e baslamis oluyosun canm tam 3 aylik oluyosun hani 16  haftan bitincede tam 4 aylik olucaksin
tarafından
Cok kafa karıştırıyo bunlar ya teşekkür ederim :D
0 oy
(12,856 puan) tarafından

2 yıldır hayattan soğuduğumu hissediyorum oğlumla olan son 4 ayım hariç <3

tarafından
Eminim bebeğim doğunca benim de keyfim yerine gelicek :)
0 oy
(373 puan) tarafından
canim sorun esinde degil sende söylediği her laf zoruna gidiyor her laf agir geliyor surekli bi yanında olsun yanzliz kalinca aglmak istyosun kotu his edüp şu bu ben esime hayati zindan etim ozmanalr surekli agliyorudum bagirp cagirodum kirze sokuyorudm ama 32 haftalik olduk kendime geldim sorun eismde degilmis bendeymis esim melek gibi garibim normal uzlme gecer
tarafından
Ben hamile kalmadan önce de eşimle sıkıntılarımız vardı zaten canım şimdi hamilelikle birlikte daha da duygusallasmaya başladım galiba
(373 puan) tarafından
bizde oyledik  kedi köpek gibi ama emin ol biraz karnim ciksin ona baba olduğunu his etircek duygu gelsin o kiyamicak sana
tarafından
İnşallah canım :)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 452 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 96 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 502 göst.
31 Temmuz 2019 Aile kategorisinde kaderineymeni (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
30 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Sda.aymina (68 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...