0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar çocuğum 18 19 aylikk3n ise başlayacağım ama bakıcıya mi versem.yiksa kreşe mi karar veremedim bakıcılar çok para istiyor birde evde nasıl davranacağını bilmediğim için çok korkuyorum tavsiyeleriniz ne 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
En güzeli babanne yada anneanne yanı buda yoksa  canım kimsenin kalbini bilmiyoruz hatta imkanın varsa biraz kendini ifade edene kadar bebeğin çalışma 
(100 puan) tarafından
Ne yazıkki en son 2 taşı da başlamak zorundayım babane annane de istemiyorum çok şımartıyorlar çocukları çok kararsız kaldim
-Reklam-
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Ben olsam kreşe gnderirim hemde sosyalleşir 
(100 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kreş kuzum bakıcı ne kadar aktivite yapabilir ki onla 
(100 puan) tarafından
Bende aynısını düşünüyorum
0 oy
tarafından
Bakiciya güvenemem de biraz büyüyene kadar annem inşallah bakacak bende sırf o baksın diye onun yanında iş arayacagim
(100 puan) tarafından
Biz ayrı memleketteyiz bende ebeyim hastanede çalışıyorum yanlarına gidemem
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kreş demişler ama kuzenim kreşte öğretmen ben çocugumu asla vermem diyor ben olsam bakıcıya veririm tabi eve kamera koymak şartıyla kreşte çocuk düşüyor bazen haber bile vermiyorlar eve gelince orasına burasına bakıp anlıyorsun ne olduğunu bakıcı daha iyi olmadı bakıcı pahalı diyorsan anlaşabildiğin Bi komşuna para karşılığı bakmasını iste yarı fiyatına bakar
(100 puan) tarafından
Sakarya da yaşıyorum semtimde zenginlerin oturduğu bir yer sizde para var deyip 3000 istiyorlar
(2,393 puan) tarafından
Armut uygulamasından baktın mı bakıcı
(100 puan) tarafından
Hiç bakmadım play store da mi var
(2,393 puan) tarafından
Var var direk Google a yazıp da siteden de bakabilirsin
(100 puan) tarafından
Çok  teşekkürler
0 oy
(678 puan) tarafından
Herkes kreş demiş ama bence bakıcı krestede  herşey çok zor hep kurallar hergun sıcak yatağından çıkıp kreşe gidecek küçücük yaşta benim yeğenlerimde  hep bakiciyla  büyüdü ama inan bakicilsrinida  çok sevdiler 18 aylık bir çocuk kreşte sosyallesmesede olur en azında 36 ay olana kadar şuan kreş onun için zor bence
(100 puan) tarafından
Bakıcılar da 3000 yol yemek istiyor hiç çalışmasam daha iyi hepsi onlara gidecek
0 oy
(48,880 puan) tarafından
kresin belli saati var arta kalan zamanda kim ilgilenecek
(100 puan) tarafından
Işten cıkmış olacağım ben olmasamda eşim işte cıkmış olacakozamana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde dilekkoc (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde dilekkoc (4 puan) tarafından soruldu