0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Canlar oglan 22 aylik daha hic onunla tek disari cikmadik carsida bikac isim var ve onuda doktora goturecem  arabaniz yok esim calisiyor lutfen yardimci olun cok korkuyorum oglan hiperaktif yani durmaz naapmaliyim artik esime bagli olmadan yasamam lazim cunku o olmadan disari adim atamiyom . Böyle gitmez:((

17 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Koy bebek arabasına bagla kemeri gez dolaş
(1,699 puan) tarafından
Otobuse binmem lqsim cnm
(4,102 puan) tarafından
++++++++
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bebek arabası ile çıkardım cnm ben
(1,699 puan) tarafından
Otobuse nasil binecem canim arabayla
(6,859 puan) tarafından
Yardım ederler kuzum ya  bnce
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bebek arabasina koysan gotursen durmazmi icinde
(1,699 puan) tarafından
Otobusw nasil binecem cnm arabayla
(4,237 puan) tarafından
Genelde yardim ediyorlarda bizim burdaki otobuslerin arkalari merdivensizkolayca biniliyor
0 oy
tarafından
Yarım saat önce çarşıdan geldik oğlumla birde alışveriş yaptım eşim görevde hep ben yapıyorum oğlumda yanımda hiç olmuyor diyemem ama zor 

Ben maske kullanıyorum hatta dışarıda iğne atsan yere düşmez o derece kalabalıkti gelir gelmez duşa soktum şimdi uyutuyorm ama ölmüşüm resmen yerimden kalkamıyorum
(1,699 puan) tarafından
Oglun duruyormu cnm
tarafından
Oğlum seviyor cnm ilgisini çekiyor bende konuşuyor  araba geçmeyen hemde koşarsa veya düştüğünde bişey olmasın diye meydan diye bir yer var orada yürütüyorm elinden tutup yorulunca da arabaya binmek istiyor iyi oluyor arada yarın yine çıkarirm bezi kalmadi bahaneyle hava almış olur seviyor çünkü
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bebek arabası olmadan çıkma otobüs filan demişsin ama yardımcı oluyorlar orta kapıdan bin eğer iyi bir şoföre denk gelirsen kapı tarafını alcaltiyor rahat binebilirsin yani 
(1,699 puan) tarafından
Aslinda arabayi tek elimle kaldirabiliyorum evet bise oglum sorun cikartir diye korkuyom
(1,790 puan) tarafından
Sıkma canını şoför beklemek zorunda ki eşim İETT şoförü ordan biliyorum  akbiline HES kodu yükle mutlaka birde madem otobüs kullanıcaksin anne kartı çıkar çocuk 4 yaşına kadar bedava kullan
HES kodu muhabbeti olmasaydı bebek arabası ile bildiğinde ücret almıyordu ama kod gerekiyor şimdi çocuğu da bir gün önce istersen dışarı çıkar bir tur atın yürüyerek alışmış olur kemer filan da tak mutlaka yanına oyuncak al gerekirse bağla pusetin bir yerine oyalanir öyle
Mecbur alışmak zorundasın canım hayat her zaman evde geçmiyor maalesef
(1,699 puan) tarafından
Cok dogru cnm inanki benim ev bana acik ceza evi oldu 22 aydir ama  boyle olmaz cikarim artik
(1,790 puan) tarafından
Dediğim gibi bir gün önce filan çık sen yine markete vs çocukta sudan çıkmış balığa dönmesin sonra :))
(1,699 puan) tarafından
Ayy demi yaaa:D
0 oy
(395 puan) tarafından
Kuzum önce kendine güven o çocuk senin çocuğun ve onunla herzaman çıkmak zorundasın arabayı otobüse kendin de kaldırabilirsin istersen yada otobüste engelli binmesi için kapaklar var onu kullanabilirsin önce yakın yerlere git
(1,699 puan) tarafından
Ahahahah masallah sana yq boyle annelere cok ozeniyom:)
(395 puan) tarafından
Bende öyleydim hatta ben bebeğe bakamıyorum diye evime çağırıyordum herkesi ağlaya ağlaya ama bir baktım aslında normal şeyler bunlar diyorum şimdi bakkala bile gidemiyordum bakkal 3 dakika ama o kadar yakın sonra dedim yeter yA bi benmiyim dedim çıktım önce bakkal sonra market sonra pazar sonra avm sonra başka yerler ağlayınca balon aldım eline kraker aldım oda bende alıştık kendine güven tek sen değilsin bunu düşün yeterli sen annesin başaramayacagın birşey yok :)
(1,699 puan) tarafından
Ayyy moralim duzeldi cok sagol cnm
(395 puan) tarafından
Aynen birinin insana gaz vermesi lazım böyle durumlarda bende ablamdan gaz almıştım bana dedi bi senmisin anne kendine gel dedi
(1,699 puan) tarafından
Ay cok dogru demis:D
0 oy
(489 puan) tarafından

Çıkma bence :silly:

(1,699 puan) tarafından
Niye hapismi kalayim cocuk hasta
(489 puan) tarafından
Çok o zaman arkadaşım ne soruyon.
Ben çok zorlandım çıkmam dedim o yüzden
(1,699 puan) tarafından
Nasil cikacam dedim oneri istedim cikayimmi cikmayimmi diye sormadim iyi oku
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bebek arabasiyla cikiyoruz canim bizde otobuse binmen gerekiyorsa da yardim ederler bence ya
(1,699 puan) tarafından
Ayy inşllah durmaz diye korkuyom
(6,053 puan) tarafından
Durur kuzumm ya disariyi her cocuk sever bence
0 oy
tarafından
Bebek arabasına koy otobüsede binince yardım edermisiniz de 
(1,699 puan) tarafından
Insallah anlayisli insanlarla karsilasirim:)
0 oy
tarafından
Mecbur kalınca insan öyle Bi cikiyorki biri 3 yaşında biri 6 aylık iki çocukla bankaya sağlık ocağına gittiğimi bilirim cingar kiyamet
tarafından
Yeni sandim
(1,699 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşını dolduracak yakında hala cikamuyorum askskdjsks..:)
tarafından
Maşallah kız sana'da niye bu kdr cekiniyosum
(1,699 puan) tarafından
Hareketli laf söz dinlemiyo:)) markete bile gidemiyoruz ne var ne yok arabaya dolduruyo
tarafından
Market arabasına oturt
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Neden bu zamana kadar beklediniz ki ben kaynana kayınbabaya kaldihim icn. İlk 6 ay çıadim.disari lafları sözleri bitmezdi ama evime gelince her gin disaridaydik oğlumla otobüse binmeside kolay yardım ediyorlar etmeseler bile burdaki otobüsleri orta kapılarında merdiven olmuyor genelde kolaylıkla çıkılıyor sonra engelli yeri e bağlıyirum bebek arabasını bende yanında bekliyorum. İndirip yürütüyirum bazen dışarı çıkmayı çok severiz biz oğlumla şahsen eşimle gidince aynı zevki almıyorum o yavaş yürüyor.
0 oy
(362 puan) tarafından
Canım kızım 3.5 yaşında üç dört aylıkken başladık hâlâ çıkıyoruz eşim sabahları evde olmaz doktora, pazara, markete her yere gideriz bebek arabasına koy otobüsün orta kapısından inip biniyoruz biz arabayı kendim kaldirabiliyorum ama genelde yardım eden oluyor kızım çok seviyor gezinmeyi zamanla alisiyorlar zaten
0 oy
(1,618 puan) tarafından
22 aydır hiç mi cikmadiniz ya ben nereye gitsem bebişi alıp gidiyorum sende başlamalısın bence ve alış yani senin çocuğun sonuçta ihtiyaçlarını isteklerini bilirsin ona göre hareket et
0 oy
(966 puan) tarafından
Gideceğin mesafelerde yürüme noktaları uzun değilse otobüsle bebek arabası almadan çık git derim.bebek arabası ile daha zor oluyor.arada elinden tut yürüt, kucağına al götür.
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Canım bebek arabasına köy çık yani helimiz öyle yapıyoruz bebek arabasina bağla 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Sonunu düşünme oku üfle çık dısarı rezıl ola ola olmamayı ogrenıyosun :) 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bu nasıl bı eziyettir kendinize:) çıkın bişey olmaz çocukta dışarıda öğrensin sizinle çıkmayı. Ben iki oğlumu götürüyorum parka hemde hamileyim. Biraz kendinize guvenin

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 400 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (692 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 508 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 498 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifbb (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.