0 oy
132 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar ilk defa evde ağda yapicam özel bölgeme sesu ılık ağda ile şimdi ağrı kesici içtim acaba pudra kullansammi ağdayı küçük küçük yapicam acitmasin diye bezleride aynı şekilde arka taraf çok zorlayacak beni ya offf

7 Cevaplar

+1 oy
(992 puan) tarafından
Olayı yanlış anlamışsın ağrı kesici sprey var 
(12,264 puan) tarafından
Hahhahaha☺️
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ağrkesici ne işe yarıyor ilk defa duyuyorum 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Öyle de acıyo böyle de yap gitsin. Öldüren bi acı değil korkma 
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ağrı kesici ilk defa duydum 
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Ağrı kesici ne alaka bı etkisi olmaz ki onun boşuna içmişsinsen yine de pudra dök tahriş olmasın
0 oy
(240 puan) tarafından
Pudra dök canım hem tahriş etmiyor hemde ağdanın kıllara daha kolay yapılıp çekmesini sağlıyor. Ama ağrı kesici içme boşuna bi etkisi olmaz. Eczanelerde bi krem var onu al sür 10 dakika sonra yap ağdanı orayı biraz uyuşturuyor. Ben lazere giderken ondan sürüyordum ama adını unuttum kremin. Güzel etkili bi krem
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım boncuk ağdayı tavsiye ederim sana uğraşma hiç bunlarla canında daha az yanıyor boncuk ağdada. Ağrı kesici içme bence etkisi olacagını sanmıyorum uyuşturan krem var diye biliyorum ama boncuk ağda da çok gerekli olmuyor boşuna işkence çekme
tarafından
Sesi ılık ağda bir kere denedim pisman oldum cildim mosmor oldu boncuk ağda çok iyi hem normal ağda kadar acitmiyor bile ama onda da kaliteli olması önemli

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
2 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 185 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 479 göst.
3 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Kartalice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 562 göst.
26 Eylül 2018 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikayaklar (2 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı

...