0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlumdan bahsettim önceki postta odasında yatmıyor yazmıştım salona açtım yatak yastığının kenarınada yasin cüz koydum rahatlatır mı belki faydası olur diye düşündüm 

3 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Olur odasinda yapmiyorsa senin bir seyini yada esinin bir seyini yastığının yanina koy ve gunduz odasinda uyutmaya calis ki alissin  birde korkuluk icin dualar var onlari oku
tarafından
Gündüz uyumuyor çoğunlukla 7 yaşında çünkü bana aşırı bağlı gerçekten bir çözüm arıyorum inşallah bulurum :(
(439 puan) tarafından
Yanina yastik kilifi yada tulbent gibi birsey koy canim birde odullendir bugun odanda yatarsan sana su yemegi yada su keki yapcam diye
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama yattığı odada kuran oku ve namaz kıl canım. Benim kardeşim de korkuyordu çığlıklar içinde uyanıyordu. Anneannem namazını onun odasında kılmaya başladı kuran i o odada okudu şükür ki geçti 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Yatağın yanına konulmaz daha çok korkar bol.bol oku 
(3,276 puan) tarafından
Yanında durcak üstüne yatmayacak ki yada baş ucunda
tarafından
Üstüne niye yatsın ki yastığının kenarına baş ucuna koydum + iyiki koymuşum deliksiz uyudu aylardır bütün gece uyanıyordu
(1,575 puan) tarafından
Kur'an'ın başının altında olması sorun olmuyo ama tabi üstüne yatamaz
tarafından
Yok üstüne yatırmıyorum dikkat ediyorum sadece yanında duruyor baş ucunda ama kafası değmiyor yani
(1,575 puan) tarafından
Kafası değince noluyoki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,416 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu

378,189 soru

11,319,143 cevap

34,765 kullanıcı

...