0 oy
354 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ya yirmilik dişim yanağıma doğru çıkmış yanağıma değiyor bu yüzden yemek yerken konuşurken yanağım acıyor var mı böyle olan benim dişlerimi çektirmem mi lazım yani: (

3 Cevaplar

0 oy
(4,717 puan) tarafından
Valaha biliyorum ama benimkide 2 3 aydır çıktı çıkacak ölüyorum
(4,717 puan) tarafından
Hemde nasıl ya :((
tarafından
Yirmilik dişler çıkarken ağrımaz ki yaw :( diş etin olmasın benim diş etlerim şişmişti ağrıyordu
(4,717 puan) tarafından
Yok cnm en çok acı veren 20 lik dişler çıktığı yer ağrıyor
tarafından
Öyle mi ya yandık desene :(
(4,717 puan) tarafından
Valaha öyle yandıkta be yandık :(
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay benim dişim de dunden beri agriyo ama azı olan curumus cok kotu
tarafından
Ben geçen tamamen gömülü dişimi çektim 7 dikiş attılar kök çekimi kolay ama ya küçük bir kesik atsalar bile 1 dikiş atmaya bile gerek olmuyor git git çektir ben bu korkak halimle kocaman ve tamamen gömülü bir diş çektirdim :)
(1,584 puan) tarafından
Ay kız çok korkuyorum ya 3 gündür ölüyorum dişimin ağrısından korku da eklenince gidesim gelmiyor kolay mıydı acı çok varmiydi
(22,070 puan) tarafından
Kizlar sarimsak ezip koyun hafifletiyo bn oyle ypiom
tarafından
Hiiiiç korkulacak bir şey değil bence hemen gidin
tarafından
Kız benimki ağrı değil benim dişim yanak etime çarpıyor diye yanağım çok ağrıyor
0 oy
tarafından
Evet benimki öyleydi cektirdim digeride oyle 1 hafta agri cektim.gecti biraz daha uzasin cektirecem.dikise gerek kalmadan
tarafından
Öyle mi yani şimdi çeksem dikişli olur değil mi :( tmm bacım tmm sağol ben de çektirip kurtulacam ya arkadaş daha taaaa 1 ay önce tamamen gömülü bir dişimi çektim bıktım artık :(  kız ne kdr sürede uzar sence
tarafından
Canim.benimki yanaga dogru olan kisim uzun ama ic tarafa  bakan kısım  kisa ona gore ama hic durulmayacak deli gibi agriyorsa uzamasini bile bekleme hemen kos benim digeri oyle oldu  agrisindan öldüm  gittim.cekti doktorun tecrubesine bagli o cektirdigimde aşırı  uzun degildi  ama cekti dikişsiz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 139 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yildizsumeyye (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 386 göst.
26 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,893 cevap

34,988 kullanıcı