0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Esım dun bana kek buketi almıs. Bigun oncede dogum gunuydu. Ben tut onu gorunce bagırma ya basladım sana kim hediye etti falan diye askım sana aldım dedi inanmadım bagırma ya devam etti aldı attı sinirlendı. Sonra dedi ki bekle sana aldıgımı ispatlıcam. Arkadasını aradı ordakı kamera gorumtuusnu attı bana ve ben rezil oldum. Yerin dibine girdim. Çok aacmaladım benle konusmuo. Senin kocana guvenın yok dedi haklı adam. Nasıl affetturcem kendimi 

31 Cevaplar

0 oy
(39 puan) tarafından
Problemlerin olabilir doktora görün bacım.
(1,037 puan) tarafından
Tamam canım gıderım:))
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Kaç yaşindasiniz
(1,037 puan) tarafından
30 :(
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben olsam bende aynısını yapardım tamamda 1 gün önce adamın doğum günü başkası ona getirmiş ods karşına götürmüş diye anlaşılıyor ama cok kötü olmuş sonu yaaa   
(1,037 puan) tarafından
Ya ne bilim bıan ole aklıma geldi baksana lınclendım
0 oy
(868 puan) tarafından
Yuh kız  delimisin sen :)))))
0 oy
tarafından
Böyle gereksiz şeyler yapıp sonra da nasıl affetirecem diyorsunuz niye yapıyorsunuz böyle 
(1,037 puan) tarafından
Ah canım hayatımda hıc bukadar sacmalamadım
0 oy
tarafından
Ay saçmalığa bak ya adamla nasıl kavga ederim diye düşündüm bahanemi aradın acaba adam seni mutlu etmek için cabaliyo ben onun yerinde olsam birdaha hediye falan almm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok şey geçti aklımdan ama bu kadarı da pes doğrusu 
0 oy
tarafından
yaa boyle yapiyorsunuz adam yada kadin sonra aldatildim diyorsunuz yaaa birak salll adami ne yaparsa yapsin aldatirsa birakirsin bu kdr basit bisi icin bogmaya gerek.yok. yani hangi kadin adama kek buketi alirki
0 oy
tarafından
Allahım yarabbim ne alâka ya herseyide kötüye düşünmemek lazım yaptığın çok saçma ama biraz zaman gecsin düzelir inşaallah 

İlgili bir soru bulunamadı

379,895 soru

11,372,429 cevap

34,855 kullanıcı

...