0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Esım dun bana kek buketi almıs. Bigun oncede dogum gunuydu. Ben tut onu gorunce bagırma ya basladım sana kim hediye etti falan diye askım sana aldım dedi inanmadım bagırma ya devam etti aldı attı sinirlendı. Sonra dedi ki bekle sana aldıgımı ispatlıcam. Arkadasını aradı ordakı kamera gorumtuusnu attı bana ve ben rezil oldum. Yerin dibine girdim. Çok aacmaladım benle konusmuo. Senin kocana guvenın yok dedi haklı adam. Nasıl affetturcem kendimi 

31 Cevaplar

+4 oy
(3,053 puan) tarafından
Bencede rezil ol ne alaka ya şizofrensin herhalde bacım
(3,053 puan) tarafından
Kız adam ne güzel düşünmüş getirmiş supehlendin bişey mi vardı da öyle yaptın
(1,037 puan) tarafından
Ya yok bısey yapmaz benim sacma sapan kıskanclıgım tuttu bugun once dogum gunuydu bugune mı denk geldı bırı mı aldı diye anlık sacmalaodm. Ölse artık bana bıse almaz
tarafından
Hak etmişsin. Bencede almasın. Ben olsam bende hayatta almam. Kim bilir ne hayallerle aldı. Gördüğü muameleye bak
(3,053 puan) tarafından
Canım bir arkadaşı erkek yani veyatta kardeşi bacısı ne bilim alamazlar mi alsalar evet dese napacaktin ozaman adam ölürdü diye düşünüyorum haklı almasa bende almazdım şahsen ki bu sanada geçerli eşinde sana aynısını yapsa farklı şeyler düşünürdun ve küserdin
(1,037 puan) tarafından
Zaten kotu oldum bıde bu yorumlar daha kotu hissettirdi ama haklısınız dedıklerınızde
-Reklam-
+1 oy
tarafından
çok bomboş yersiz kıskanma olmuş kendisine biri alsa dahi yine dinlemek gerekir eşin yine iyi tepki vermiş gönlünü alacak şeyler bilirsin herşeyi dene 
0 oy
tarafından
Eşine bağıracak ve elindekinin sna olmadığını düşündürecek birşey görmüşsün o yüzden güvenmemen norml aksi dışında sağlıklı bir insan hareketi göremedim bn
(1,037 puan) tarafından
Yok suana kadar bıse gormedım aslında bos kıskanclıklarım var
0 oy
(136 puan) tarafından
Zatn sana hediye etmese gözünün önüne getirmezki
(1,037 puan) tarafından
Ya ne bilim bıan sacmaladım
0 oy
(677 puan) tarafından
Niye hemen bağırmaya basladin ki ? Alıp evine getirmiş başka bir yere mi goturseydi.az ölçülü olun hareketlerinizde sonra özür dilemek zorunda kalmayın.adam hidaha da sürpriz yapmaz bence
(1,037 puan) tarafından
Zaten ole dedi
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Çok ayıp etmişsin valla. Benim eşim bana bişey alıp gelecek hiç aklımın ucundan bile geçmez öyle bişey. 
(1,037 puan) tarafından
Evwt haklısın cok ayıp ettim
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Ayıp etmişsin güvenmiyomusun hiç eşine yoksa bi anlık düşünce ilemi oldu tüm bunlar geçmiş olsun özür dile sevdiği bi yemeği yap şık giyin inşallah düzelir aranız yani
(1,037 puan) tarafından
Bı anlık dusunceyle oldu nasıl yaptım bende kendime sasırıdm
(17,651 puan) tarafından
Şeytan işte vesvese verdi aranızı bozdu alırsın gönlünü sende
0 oy
(119,133 puan) tarafından
rezilligin dibi        
(1,037 puan) tarafından
Ah sevda sorma
0 oy
(471 puan) tarafından
önceden güvenini mi kırdı da böyle bişe düşündün. kiz böyle bişe ne bilimde .  kötü yorumda yapmak istemiyorum belki sana öyle düşündürecek biseler yaşamışsınız.  Ama sana şunu söyliyim adamların aklina sokmayın böyle şeyler seytanin aklina gelmeyeni söylüyosunuz sonra kocam aldatti oluyor
(1,037 puan) tarafından
Kız yok adamın bısey yaptıgı yok adam evine ısıne gıdıo cocuguna da cok duskun. Benim salaklıgım. Bı anda sacmalamdım cok pısmanım. Adamın aklında yokken aklına sokuoz
(471 puan) tarafından
e aferin sana . bende dedim acaba önceden aldatmis mi bu adam.  tovbe yarabbim bence sen bi doktora git psikolojin iyice bozulmus evde kalmaktan cocuktan fln heralde. bide biraz özgüvenli ol bacim demek adam seni seviyor deger veriyor sürpriz yapiyor. bence ciceksepetinden sende eşinin iş yerine bise yolla ve güzel bi not yaz. özür dilerim fln de affeder bidahs da adamin aklina sokma
(1,037 puan) tarafından
Valla evde kalmaktan olabilir. Bole bırı deılım adamda sok oldu. Bisene c ok kotu hamılelık gecırdım sonra vırus falan derken 2 senedir evde bunalımdayım
(471 puan) tarafından
aynen hepimiz yasiyoruz hepimiz bunalimdayiz cok normal
0 oy
tarafından
Daha önce vukaatı yoksa adam haklı bacım 
(1,037 puan) tarafından
Kız yok adamın hıcbı vukatı yok cıcek falan arada alır cok suprız yapan biri deıl. Istedıgım bise olursa gider alır gelir ama belki bunye alısık deıl
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Bence de çok saçmalamışsın ne bu güvensizlik kötü olmuş be. 
(1,037 puan) tarafından
Cok kotu oldu
0 oy
tarafından

Böylesini de ilk defa gördüm :).

Sana kim aldı bunu ne demek ki. Yani biri eşine alsa esin bir halt yese bunu eve mi getirecek anlamadım. 

Ki hiç birseyini de görmedim demissin. Yazık adamda seni düşünüp almış çok üzüldüm yani..

(1,037 puan) tarafından
Ben nasıl uzuldum anlatamam resmen sacmaladım
tarafından
Eşinin yerinde olsam bundan sonra çöp dahi almam. Lütfen ama lütfen profosyonel yardım al..
(1,037 puan) tarafından
Asla almaz zaten ya kıskanclıgımı bile belli etmem normalde paronayak deılım ama nasıl oldu anlamadım
0 oy
tarafından
Bacım kendime paranoyak diyordum seni görünce vaz geçtim 
(1,037 puan) tarafından
Yok ben cok betermısım dun farkettım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bacım acil destek al, iş şizofrenlige kadar gidebilir.
(1,037 puan) tarafından
Ne deseniz haklısınız ben bile kendimden suphe ettım
(1,037 puan) tarafından
Ya kıskancımdıe ama bole sacmalık yapmam anlık oldu. Bıde arada alır cıcek falan begendıgım seyı gıdıp alır ama bole cok suprız sevmez belki ondan bunye alısık deıl
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ne kadar yanlış bş hareket yapmışım çoculca davranışın adam bidaha sürpriz yapmada yeri var bi düzgünce içeri girince bekleseydğn ne olduğunu anlardın bence boş yere kıskanmışın güzel bi masa hazırla 
0 oy
tarafından
Buradan esinlenmiş olabilirsin cnm bi daha girme bence jsjsjsjsjjs
(1,037 puan) tarafından
Bu aralar cok gırdım buraya:))
0 oy
(94 puan) tarafından

Ben sevgililer gününde kendimi yırttım bana birşey al diye en kötü git çikolata al dedim almadı üstelik hamile olduğum halde kırdı seninde kocan hediye alır şüphe edersin durup dururken :wassat:

(1,037 puan) tarafından
Bana da almadı sevgililer gunun de bole kolay kolay almaz. Sonra iki gun sonra onceden ıstedıgım seyı almıs dunde bunu bunye alısık deıl suprıze
0 oy
(774 puan) tarafından
Birisi alsa eve mi getircek bişey yaparken düşünmek lazım 
0 oy
(95 puan) tarafından
Çok düşündüm bu posta cevap versem mi vermesem mi diye ama dayanamadım. Canım beni yanlış anlama ama bu platformda, çevremde o kadar çok kadın varki bırak hediye almayı eşleri sadece tebessüm etse onlardan mutlusu olmaz o kadar ilgisiz eşleri var ki... Bana kalırsa senin yaptığın biraz şımarıklık. Belki adamın maddiyatı müsait değildi sana belli etmek istemedi sonra da üzüldüğünü beklenti içinde olduğunu bildiği için aldı sürpriz yapmak istedi. Yani bir kere eşin sana böyle düşündürecek hiçbir şey yapmamış kendin söylüyorsun hadi diyelim dediğin gibi olsun sence onu eve getirir mi? İpin neresinden tutarsan tut hep elinde kalıyor yani senin hiç haklı bir tarafın yok. Bazen adamlara üzülüyorum ne yapsalar yaranamazlar almasaydi almadı diye kizacaktin aldı ama yine kızdın hemde çok boş yere. Eşini en iyi sen tanırsın hangi yemekleri sever nelerden hoşlanır sevdiği yemekleri yap güzel de bir tatlı , güzel bir masa hazırla göze de hitap eden sonra yavaş yavaş tatlı tatlı konuş kendini anlat gönlünü almaya çalış derim bacım
(1,037 puan) tarafından
Canım yemin ederim sımarık deılım yaa aslında Bu gunlerde saglık problemleri var ailede ondan mı bı anlık bole yaptım bılmıom ki adam haklı zaten
(95 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım sessiz sakin otur düşün bakalım neden böyle yaptığını psikolojin biseyden etkilenmiş belli ki bu herhangi bişey olabilir hatanı anlamak da önemli inşallah barisirsiniz bundan sonra daha dikkatli olursun davranislarinda
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Aşırı yersiz kıskançlık. Yok hani aldatıyor sevgilisi alsa tutup onu eve mi getirir allah aşkına atar yolda çöpe altı üstü  çikolata dikkat çekmez istemez. Ki sizin dışınız da ailesi arkadaşları çevresi var doğum günü için alınmış olsa sevinmeniz gerek eşiniz mutlu olmuş diye. Valla bacım hak ediyorsunuz daha da adam almaz bisey her seferinde bu gelir aklına 

İlgili bir soru bulunamadı

378,289 soru

11,322,776 cevap

34,773 kullanıcı

...