0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi kirada değilim kendi evim ama burası kuzeyde kalıyor ısınmıyor diye başka ev aldık oda tam karşımızda ve yaza Ekim Kasım gibi bitcekmis adam mutfak dolabı duşakabin vestiyer yapmiyo malesef biz yaptircaz ama sorun şu benim doğumum eylüle denk geliyor ev ozaman kadar bitmemiş oluyor nasıl tasincam bilmiyorum çok fazla kararsız kaldık ben yeni ev olduğu için birde merkezi sistem sıcak olur kışın gidelim diyorum eşim bebeyle lohusa olursan nadil olacak iki bebeyle diyor kayın valdemin kardeşleri biz geliriz yardıma diyor ama öyle çok işim yok iki günde biter yani bebeyle yapamazsın diyo bekleyelim yaza tasinalim diyor nasıl yapsam bilmiyorum çocuğa oda yapacaktim bebek besikte yatacak oğlan nerde yatacak dedim bidaha götür getir olmasın dedim ama eşim bebeyi hasta edersin daha bir iki aylık olacak diyor napacam ben 

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ekim kasım gibiyse o martı bulur canım endişe etme sen önümüzdeki bahar rahat rahat taşınırsın
tarafından
Esimde öyle diyo da işte yeni ev heyecanı var :)
(13,202 puan) tarafından
Allah güle güle oturmayı nasip etsin hevesleniyor insan. Bizde anneme arıyoruz 35 yıl sonra kiradan kurtulacak inşallah Allah nasip ederse. Ondan çok ben hevesleniyorum.
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kuzum eşini dinle bnce canm hem o zamana kadar bebeginde toparlanir rahat rahat gecersin evine 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yazı bekle canım hasta olur çocuklar eşin doğru demiş ben mecburiyetten taşındım Ekim gibi kızım 4 aylıktı çok zor inan yerleşme inan 2 3 haftayı buldu 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bence en iyisi yaza taşınmak ev ekim gibi bitcekse kış bitmiş oluyor zaten oturdugunuz yerde üşümezzzsiniz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 220 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 578 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 679 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 443 göst.