0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
37+4 haftalik hamileyim 3 gundur vertigo sıkıntısı cekiyorum mahvoldum yatiyorum surekli ama basim donmeye devam ediyor acile.gttim vertigo dendi acaba hamileliginde yasayan oldumu 1 ay kadar surebilen biseymis belki daha fazla dogumada az kaldi bi an once atlatmak istiyorum ne yapabilirim basina gelip de cabuk atlatan oldumu neler yaptı acaba

2 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Canım yaşamadım ama sanırım yasicam sacmasapan yerde bile basım dönüyor. Oturduğum yerde bile. Hamilelikten ileri geliyo sanırım. Cwp weremedim soruna nolur k bakma şikayetimi dile getirdim  çok geçmiş olsun Allah şifa wersin
(1,159 puan) tarafından
Olurmu ne demek cok berbat bisey gerçekten benimde midem bulaniyor gözüm puslu görüyor ama en cok basım dönüyor berbat bisey ya gecmis olsun sizede teşekkür ederim
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 senedir falan var bende hamileliktede cektimmm 
(1,159 puan) tarafından
Anladım cok teşekkür ederim yatıyorum 2 gundur acile gittim dün kbb ye gönderdi randevu bulamadim henüz olmadi acilden gireceğim artik cok zorlanıyorum gercekten
tarafından
Acilde bisey yapmazlar en kisa surede kulak burun bogaza git odalarinda bi cihazla bakiliyor
(1,159 puan) tarafından
InsAllah randevu bulabilirsem gideceğim cok teşekkür ederim
tarafından
Cok kotu bilirimm yatsan yatamiyosun kalksan kalkamiyosun miden bulaniyo gozunu kapatinca daha beter oluyoo ay aklima geldide kotu oldum
(1,159 puan) tarafından
Gercekten su 3 gündür zehir oldu bebeğim icinde korkar oldum zaten biraz suyu azalmıştı korkuyorum gercekten zehir oldu hersey bana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 75 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu