0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Yavrum uykusunda bile Ikiniyo onceki yaptgnda kabizdi kapkati. Ilik su verdim zeytinyagi verdim Napim başka üzülüyorum ya

11 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sebze çorbası verebilirsin çokta küçük balkabağı falan yedimi ek gıdaya geçti diyemi öyle oldu
(546 puan) tarafından
Daha ek gidaya geçmedi yarın yogrt vercm
(5,721 puan) tarafından
Aa bilmiyorum canim doktoruna bir sormalisn
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
5 gün sonra fitil dedi cnm 6 aylikken yeni gittim. Gliserin al cnm eczaneden. Bizde oleyiz yapamıyor :( herşeyi denedim 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Duphalac surup var cnm kabizlik icin doktor vermisti bize ama.icmeden yapmsti bizimki..burda da kullanıp memnun olanlar vardi..ek.gidaya tam gecmis olsa kuru kayisi,kuru erik püresi fln ver derdim armut fln ama daha küçükmüş 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Yağ icirmeye devam et günde 2 3 kez  1 cay kasigi kadar. Popo deligine da zeytin yagi ve kulak çubuğuyla uyarabilirsin 
(546 puan) tarafından
Yaptim onuda ya
(2,075 puan) tarafından
Kayisiyj haslayip.pure şeklinde yogurtla yedirebilrsn. O da olmazsa doktra git yaoicak bsey yok
0 oy
tarafından
Canım bebeğin 5 gün sonra 6 aylık olucakms benim.kizim 6 aylıkken kabız oldu Dr muz kayısı kaynat suyunu içir dedi yada mama veriyorsan mamasını kayısı suyu ile yap hemen yapar
0 oy
(400 puan) tarafından

Kayısı hoşafı veya erik hoşafı içir canım özellikle de kayısı hoşafı içerse iyi gelir

0 oy
tarafından
Bence doktora gidin yavrucak cekmesin o sıkıntıyi doktor bi ilac verir bebekte rahatlar sende. Birde ılık suyla banyo yaptirin karnina dogru masaj yapin insaallah duzelir
0 oy
(703 puan) tarafından
Popsunu uyar zeytin yağı ile ama mutlaka icirde yumusasin bağırsakları
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Mama emiyorsa içine saf zeytin yağı koy içir çok etkili yarım çay kaşığı burdan okumuştum faydasını gördüm 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Bol bol su içir.

Oğlum 8 aylıkken 8 gün yapamadı doktora gittik su içir duphalac içir dedi.

Duphalac aşırı şekerli bişey ve içirmek içime sinmedi. Bende bol bol su içirdim ve zeytinyağı içirdim.

Oğlum hala suyu az içerse 2 3 gün yapamaz hemen su veririm sürekli o zaman yapar.

Sabah aç karnına zeytinyağı içir ve sürekli su içir sudan zarar gelmez
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum da 6 aylik yeni girdi ek gıdaya baskadi yeni yeni.. onun dışında anne sütü alıyor.. iki gün yapmadı sonra biraz koyu yaptı  bugün sabahta koyu yaptı ... 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
11 cevap 207 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Serpilayazz (54 puan) tarafından soruldu

379,319 soru