0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından

Komşum mesaj attı diğer komşumla sana gelcez diye hic evime gelmedi yeni taşındığı zaman kek yapıp götürmüştüm gelmek istiyorlarmış, bebeğim cok küçük uyku düzeni 0  gece 10 kez uyanır ve pilimin bittiğini düşünüyorum belim sırtım berbat halde ve bende misafir geleceği zaman stres yaparım bitikte olsam hazırlık yaparım ama şu zamanda hem virüs hem oğlumun küçük olması hic misafir kaldıramıyorum ailem harici yabancı gelince stres yapıyorum ve cok yoruluyorum ben kötü birimiyim??? ben böyle değildim çocuktan sonra kabuğuma çekildim, şuan kalkıp evimi temizlemem gerekiyor pis değil yeni temizledik eşimle ama yine inceden girmem lazım, milföy piskivu pastası ya kısır yada patates salatası yap dedi eşim, bana kalsa kurabiye yaparım poğaça kek yaparım yanına da kısır yaparım ama gücüm yok ağlamak istiyorum:'(

9 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Bebeği olan insana yardımcı olunmak için gidilmeli gidilyosa ya bı de elin dolu gidicen ki sadece çay koyacak ev sahibi
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Müsait değilim deseydin keske
(19 puan) tarafından
Diyemedim keşke diyebilsem anlaşıp yazmışlar, çoğu kişi var öyle gelmek isteyen söyleyen arayan anneme yakinim orda oluyorum genelde orda olduğum zaman ararlar gelmek isteselerde ertelenir şuan gelin desem cok gelmek isteyen var ama bende eskisi gibi değilim çocuktan sonra cok zorlandım hamileligim son aylarına kadar hareketli biruydim ama çocuktan sonra pilim bitti bide sürekli ağlayan bi bebek yemeğimi bile eşim yokken ana kucagi var onun önünde tepsiyle yiyorum harici ağlıyor
0 oy
tarafından
Geçecek medine seker....
(19 puan) tarafından
Insallah :(
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ya Canım yaaa kötü değilsin tabi de hepimiz bu haldeydim inan. Ben 40 günlüktüm annem gündüzleri yanıma gelirdi yaşlıydı yemek yapmazdı ona kalkıp yemek yapmak işkenceydi. Bir da herşeyi de yemezdi. Geçecek ben de çok ağladığı mı bilirim
(19 puan) tarafından
Inan annemde gelse yabancı değil ama a z ye hazırlık yapıyorum yabancı değil ama stres yapıyorum sorumluluk işte bu bizim ki
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bacı bende öyleyim bende temizlik hastalıgı gibi birşey var ev temiz bilr olsa gözüme batar. Cocugum oldu maglum virüste var kesinlikle kimseyi kabul etmedim arayan gelmek isteyeni virüs var bebeğim cok küçük ve inanın halim yok biraz zaman sonra ben sizi davet ediyim diye kibarca söyledim bunda ayıp birşey de yok kötü birşey de. Sen ilk kendini ve bebeği düşüneceksin. İyi insanlarsa zaten halden anlarlar yani kuzum 
(19 puan) tarafından
Diyemedim ua genelde annemde olurum cok gelmek isteyen var arayıp diyen annemde olduğum zaman erteliyorum şuan gelin desem gelirler ama gücüm yok gerçkten bu süreç bitsin inşallah
(1,007 puan) tarafından
Elbette gecicek 4 gözle bende bekliyorum ama ilk önce virüs illetinin azalmasını bebeğimin biraz daha büyümesini bende kendime gelmeyi bekliyorum.
0 oy
(612 puan) tarafından
Hem bebekli sin hem pandemi var. Ben de bebekten ve pandemiden önce şerbetli tatlısı sütlü tatlısı çikolatalı tatlısı kurabiyesine varana kadar herşeyi abartarak çeşitlendirirdim. O zaman da haliyle stres olurdum. Şimdi hiç stres yapmıyorum. A101 den nimet kurabiye alıyorum tatlı tuzlu. Yine böreği var su böreği rulo böreği. Tatlı pastaları hakeza. Birer çeşit tatlı tuzlu koyuyorum tamam. Gelen giden yok da öyle bir iki oldu. Onlara da öyle yaptım. 
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım biz annelerin düşünceleri hep aynı komşunun pandemiyi düşünüp gelmemesi gerekiyor ama insanlar gezecek yer arıyorlar malesef bende inan bir misafir geleceği zaman strese giriyorum senin bu şekilde düşünmen senin kötü biri olduğun anlamına gelmiyor sen bebeğini düşünen bir annesin kesinlikle düşüncelerinde haklısın benimde nisanda 2. Çocuğum doğacak inan bende bebek görmesine inşallah gelmezler diye dua ediyorum madem bir bahane uyduramadın eşinin dediği gibi çay yanına birşeyler yap mümkün oldukça bebeğine yaklaştırma misafirlerini ama şunu unutma bazen teklifleri geri çevirmeyi, hayır demesini öğrenip uygulamak gerekiyor 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cok karsiyim ya bebegi kucuk olana misafirlige gidilmesine yazik gunah o anneye ya zaten gece uyumuoz bide gunduz zar zor kndi islerimizi kndi yemegimizi yapioz dqha dogru bazen yapamioz bile bide misafir gelince hepten kotu oluor insan valla ben herkesin ayagini cektim evimden anlayisli insanlar degil kizim cok sorunlu bir cocuk bide kalkip onlara hizmet edemem hem benim.evime gelip napcaklar Allah askina gelsen ne olur gelmesen ne olur halden anlamaniz lazim sizde anne oldunuz
(19 puan) tarafından
Şuan uyumuyor oğlum sabah 8 den beri uyutmaya çalışıyorum işimi yapayım herşey duruyor o kadar zor ve stresli kj
0 oy
tarafından
Git hepsini hasır al canım.ne.ugrascan
(19 puan) tarafından
Ayıp olmaz mı haberli gelcekler ya cnm
tarafından
Yok canım ne ayıp olacak boş değil sonuçta onleri

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 136 göst.
0 oy
3 cevap 114 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 199 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 433 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu

381,122 soru

11,409,924 cevap

34,946 kullanıcı

...