0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimle çok iyiz bin şükür ama hep bebeği erkek bekledi bende bekliyordum öyle ama dün büyük ihtimalle kız dedim oda bana şaka yapacaktı gunya dedi ki sen erkek doğuracak kadar yoksun gibi bişey dedi bende alındım sonra pişman oldu aradn bir saat geçti yar sana yazık olacak dedim hep derim sonra sen kimsin ki bana yazık edecen dedi sonra şaka şaka tek edersen sen yazık eden dedi ama nasıl zoruma gitti dünden beri soğuğum sabah sebeklik felan yaptı napim ben siz olsanız kaldirirmisin yoksa sizde ben gbi çok mu uzulursunuz.. konuşmuyorum üzerine çok mu gidiyorum kız olursa da çok sever biliyorum

17 Cevaplar

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ona söyle bebeğin cinsiyetini erkekteki kromozomlar belirler sen değil 
(1 puan) tarafından
Çok zoruma gitti...
(1,352 puan) tarafından
Bacım senin zoruna gitmesin erkek bebek istiyormuş ya beyefendi kendisi yapmamış bunu. Eğer bir kusur olarak görüyorsa onun kusuru bu.
(1 puan) tarafından
Patavatsızlik yaptı aslında şaka yapacaktı ama o lafın nere gideceğini dusunemedi cahil desem değil adam 3 üni okumuş yıllardır hiç böyle bişey beklemedim hiç kırmadı bile beni ama bunu kaldiramadim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyleleri ne şey diyeceksin ne ekersen o terbiyesiz
(1 puan) tarafından
Gunya şaka yapacaktı ne kadar zoruma gitti
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Erkek doğuracak kadar yoksun kısmına çok takildim bu ne demek herkes 9 ay taşıyor bin bir zahmet ile. Erkek dogurmanin marifeti mi olur ? Deseydin ya erkeği kızı belirleyen senin kromozomlarin asıl senden olmaz benlik birşey yok diye. Şaka yaptım deyip dönmesi iyi ama bence uzatıp burnundan getirmeli pişman etmelisin ki bir daha cürret etmesin. Yersen şaka hesabı herşeyi söylemesin 
(1 puan) tarafından
İlk defa yaptı böyle birşey 5 yıldır kaldiramadim hiç ses çıkarmadim
(5,406 puan) tarafından
Tamam canım sen bağırıp çağırma ama yüz verme suratını as bin pişman et. Denilecek laf değil.
(1 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten sabah sebeklik yapıyor işe giderken öpmek istedi afedersin wc ye gidecem diye ugurlamadim bile...
(5,406 puan) tarafından
Ilk çocuğunuz mu
(1 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Ne diyim ki .

Kadının cinsiyet belirleme  özelliği  yok .

Cahil değilse oksuun 
(1 puan) tarafından
O bilmiyor olamaz 3 üni okudu.. patavatsızlik etti şaka yapacaktı sadece..
0 oy
tarafından
Ya hala var mı bu erkek bebek merakı, hangi zamandayiz ya
(1 puan) tarafından
Bende beklemiyodum patavatsızlik etti şaka yapacaktı gunya... Ama kaldiramadim
0 oy
(402 puan) tarafından
Valla canım cinsiyeti erkekten gelen y kromozomu belirliyor. Tekrar sana öyle birşey derse sen de  "sen de erkek yapacak kromozom yokmuş dersin :D"
(1 puan) tarafından
Ahahhahaha :D valla çok mantıklı ama bidaha söylemez çünkü afedersin k.pek gbi pişman oldu o şakayı yaptigina
(402 puan) tarafından
Pişman olduysa sen de fazla uzatma bence affet
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Senin elinde olan bişey değil bu nedir bu erkek merakı anlamiyorum
(1 puan) tarafından
Ayyy şaka yapacaktı gunya ama kaldiramadim
0 oy
(579 puan) tarafından
Yani canım bebeğin cinsiyetini belirleyen kendisi sonuçta verecek olanda rabbim bı daha sözü açılırsa deki kızda olsa bizim erkekte olsa bizim tırnağını yaratamiyoruz de kız evlat daha hayırlı boşver üzme sen tatlı canını benim 3 kızım var şuan ikiz hamileyim bunlarda kız olsun isterdim ama 3 kızdan sonra rabbim ikiz erkek verdi yani herşey Allah'tan 
(1 puan) tarafından
Ya bitanem kız olsada sever biliyorm ama ilk defa yıllardır bu kadar kırdı beni
(579 puan) tarafından
Belki gerçekten şaka yapmak istemiştir canım bizim hormonlar yüksek olduğu için bazen şakayı bile kaldıramıyoruz eşini sen tanıyorsun ciddi ciddi mı söyledi yoksa gerçekten şakamı yaptı bilirsin sende fazla gitme boşver üstüne eğer bidaha aynı konu açılırsa lafını esirgeme şöyle direk
(1 puan) tarafından
Şaka yaptı pişman oldu sonra... Ay kaldiramadim çok zoruma gitti beklemiyodum çünkü eşimden
(579 puan) tarafından
Anladım canım işte bizim hormonlar yüksek olduğu için kaldıramıyoruz gerçekten bende 2 gündür keyifsizim eşim ne dese batıyor :))
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Espiri yapmaya aklı o kadar yetmistir. 
(1 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Normalde olsa savunurdum ama buna çok güldüm Allah afetsin :D beni güldürdün Allah da seni güldürsün patavatsızlik etti gunya
0 oy
(677 puan) tarafından
Evet söylediği yanlış  ama yıllardır beni hiç kırmadı diyorsun o yılların hatrina çok uzatma kırgınlığını
(1 puan) tarafından
Ama çok zoruma gitti ilk defa kırıldım bu kadar..
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Ilk cocuk mu baska cocugun yok mu.yaptigi biraz ağir olmus
(1 puan) tarafından
İlk çocuk bitanem dmi şaka oldu b.k
(1,073 puan) tarafından
Olsun canim fazla tskma hatasıni anladiysa uzatma
(1 puan) tarafından
Peki canim deneyim biraz ama sürünsün teşekkürler ❤️
(1,073 puan) tarafından
Rica ederim canım❤
0 oy
(760 puan) tarafından
Üni okumakla değil inan çok üni okuyun cahil gördüm aynen kız oldugu için eşini döven söven.ama hiç kitapı eline almayan insanlar var ne fark eder kız oğlan kadınlık bir şey değil der
(1 puan) tarafından
Kız hani öyle demek istemedim cahil biri değil derken bana bagirmaz kıyafetime karışmaz vs. Öyle kisitlayim geri kafalı değil ama ilk defa bukadar kırıldım patavatsızlik yaptı ilk defa bu kadar kız olsada seveceğini biliyorum kendi de anladı naptigini ama.. içimden cikmaz
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Takıntı haline getirmişse cinsiyeti vay haline eşinin bence şaka yapmak istemiş kırıcı bir şaka olmuş 
(1 puan) tarafından
Bende sanki biliyormuş gbi erkek diyordum erkeği bekledik felan bu yüzden gunya beni kizdiracakti şaka yapacaktı oda oldu b.k
(13,202 puan) tarafından
Hayırlı evlat isteyin canım sağlıklı olsun. Evlat evlattır yani.
(1 puan) tarafından
Tabi öyle güzelim de işte içime öyle doğuyor felan derdim
(13,202 puan) tarafından
Olsun her şey Allah tan çok oğlana kurmayın kendinizi
(1 puan) tarafından
Bilemedik kuzum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu tarz konuşmalar geçtiğine dahi inanmak istemiyorum bazı postlarda ne lüzumsuz bir diyalog
(1 puan) tarafından
Derken? Anlamadım
0 oy
tarafından

image

Bunu göster :getlost:

Ben de hep erkek diyodum sordum sence ne diye mutsuz bi sekilde kiz dedi benimde zoruma gitti  doktor 11.haftada kemik yapisi kiza benziyo dedi belli etmesede bence esimde biraz moreli bozuldu ama saglikli olsunda deyip duruyodu doktor erkek deyince gozleri fal daşi gibi oldu 

(1 puan) tarafından
Sadece ona açık paylaştım bile teşekkürler ❤️
tarafından
Ricaederim :)))
0 oy
(749 puan) tarafından
Sana birdaha o kelimeyi söylerse sende koy onune blgeyi cinsiyeti sadece ve sadece erkek belirler.kainla alakasi yok.tavrini koy birdaha hakaret icerikli klimler kullnmasin alisknlik ypar surekli soyler sendede alisknlik ypar kbullenirsin
(1 puan) tarafından
Çok haklisin
0 oy
(167 puan) tarafından

Şaka ise pek yerinde olmamış benim de eşim günlerce oğlum olcak oğlum olsun dedikten sonra oğlumuz olacağını öğrenince ben aslında kızları daha çok severim deyince kıyameti koparmıştım insan hamile iken 3 kat daha alıngan olabiliyor sadece kendimizi üzüyoruz meleğin doğunca bunları unutacaksın merak etme ve üzülme 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 408 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 329 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 436 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elif9898 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.