0 oy
329 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından
Cuma günü sabah 9 da yatışım yapılacak biraz tombiş olduğu ve kafa çapı 1 hafta önde olduğu için doktor riske atmak istemedi (sezeryan ücreti daha pahalı diye değil burada normalden daha ucuz) sezeryan olan annelerin tecrübelerinden yararlanmak isterim 

10 Cevaplar

0 oy
(119,533 puan) tarafından
allah yardimcin olsun sezeryanda bilgim yok
(1,084 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sezeryanim canım sağlıkla gelsin ne sormak istersen yaz 
(1,084 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah sağ Salim atlatırız biZde
tarafından
İnşallah canım beni çok korkuttular planlı sezeryan oldum 10 gün her gece ağladım doğumdan önce ama korkacak hiç birşey yokmus kimileri çok çok abartiyor Rabbim zaten kolaylığını verir
(1,084 puan) tarafından
Ben daha önce genel anestezi ile karnımdan ameliyat oldum aslında çok zaman geçti ama biraz hatırlıyorum bundaki kolay olur gibi hiç stresim yok şuan eminim son dakika gelir inşallah kolaycacık atlatırız
(1,084 puan) tarafından
Cuma günü olacaktı sözde ama çarşamba olmak zorunda kaldım kanama gelince şuan çok daha iyiyim çok şükür ama göbeğim dikiş yerinin üstüne katlanıyor korkuyorum
tarafından
Oda geçer inşallah canım iner karnın
0 oy
tarafından
Sezeryan dan sonra bol su iç ayrıca nescafe iç.. Sonra elinden geldiği kadar kendini zorlamadan yürümeye çalış kalk sürekli yürü. Sağsalim kucağına alırsın inşallah 
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah hastaneye illa götürün dediğiniz birşey varmı
tarafından
Aslında ben planlı olmadım normalden sezryana alındım hazırlıksızdım... Şimdi ikinciye gebeyim bu sefer yanıma ne var ne yok alacağım :D özellikle al diyeceğim bişey yok yani aklıma gelmiyor aslında :))
0 oy
(3,705 puan) tarafından

Hadi hayırla gelsin inşallah kuzucuk biz de yarın gün almaya gideceğiz :angel:

(1,084 puan) tarafından
Hadi hayırlısı sağlıkla gelsinler inşallah
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Sezaryandan bilgim yok sağlıcakla kucağına al insallah
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım ekip doktorun iyiyse Allah in izniyle hiç bi sorun olmaz ben de sezaryen oldum mecbur belden iğne vuracak sonra operasyon oluyor zaten bsey hissetmicen sonrası biraz zorlu Allah yardımcın olsun bı haftada toplarsin
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım öncelikle hiç stres yapma hemencicik olup bitiyor, sondayı uyuştuktan sonra takıyorlar ameliyattan 6 saat sonra çıkarıyorlar çıkarırken de hiç korkma hissetmiyorsun bile. Ameliyattan sonra nescafe içmeni öneriririm baş ağrısı yapmaz, hastaneye geceliğini eşofman şeklinde değil de etekli gecelik alırsan daha rahat edersin ben eşofman götürmüştüm bin pişman oldum. Sağlıcakla gelsin inşallah minik ☺️
(1,084 puan) tarafından
Pijama olarak önden 1düğmeli takım 1 emzirme özellikli kısa kollu takım 1 tane uzun elbise ve sabahlık aldım
(3,527 puan) tarafından
Heh iyi yapmışsın canım onlar rahat oluyor
(1,084 puan) tarafından
Hadi inşallah sağ Salim atlatalım
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bilgim yok canım sağlıcakla gelsin kaç haftalık da olacak doğum

(1,084 puan) tarafından
39+2 de doğum olacak
0 oy
(195 puan) tarafından
Ilk dogumu normal 2.yi isteyerek sezeryan olmus biri olarak diyorumki kesinlikle sezeryan daha kolay geldi.canimda cok tatlidir korka korka girdim kalbim agzimdan cikicakti ama Korkulcak hic bisi yok anlamadan olup bitiyor ne belden igneyi ne dogumu hic hissrtmiyorsun. Belden Igne esnasinda kipirdamazsan bas agrisi olmazmis en cok ondan korkmustum. Sukur olmadi.ruya gibiydi hic anlamadim valla. Zaten sonrasindada bol bol agrikesici veriyorlar. Ameliyat gibi dusun birsuru insan vucudundan ameliyatlar oluyor. Tek zorluk ilk yataktan kalkip yurumesiydi oda sora sora geciyo senle guzel ilgilenicek yakinin varsa hicc dusunme korkma. Onemli olan dogum sonrasi ilgi.
(1,084 puan) tarafından
Günümüzü aldığımız gün kanama başlayınca aldılar sezeryana bugün 3. Günümüz daha iyiyiz ama emme sorunu yaşıyoruz
0 oy
tarafından
Ben devlette oldum 3cu sezeryank 32 haftlik sancım vardı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 248 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hatice ida (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
30 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...