0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Tüm değerler sıfır görünüyor.  Neden olabilir. 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,793 puan) tarafından
Sonuçlar tam çıkmamış mi acaba 
tarafından
2 gün şu vereli
(1,793 puan) tarafından
Allah Allah valla çözemedim Busra ya iyidir ama inşallah
tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tum degerlerin sifir olmasi tuhaf deger normal diyor hepsinde de bir hemsire varsa veya anlayan yanlisim varsa duzeltsin
tarafından
düzenlendi
Var cnm ama şuan çalışıyor ariyamam teşekkür ederim. Benimde tuhafıma gitti çünkü crp  nin 0 olması imkansız. Ordan takıldım ben
tarafından
Aynen oyle kuzum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

E nabızda bir sıkıntı var bence dün benim de sıfır göründü sonra tahliller yok oldu bende hastanenin sitesinden baktım sabah baktım tekrar düşmüş sisteme 

tarafından
Sağlık ocağında verdim onları internetten bulamam
(11,505 puan) tarafından
Barkod veriyor sağlık ocağı bizde vermedi mi sana
tarafından
Vermedi cnm
0 oy
tarafından
Sağlık ocağında verdiğin tahlilleri doktor giriş yapmadan göremezsin. Bsnim de hep böyle olur doktor oradan bakınca e nabıza düşer
tarafından
Benim ilk oldu cnm böyle şimdi doktora telde ulaştım. Sonuçlar güzel 1 değerim yüksek çıkmış. Kolesterol yüksekliği var mış sadece
tarafından
Doktor baktıktan sonra çıkıyor mu e nabızda.
Allah şifa versin kuzum
tarafından
Şuan yok yine baktım doktor e nabız sisteminde probelm vardır dedi çünkü. Ben sağlık ocağında kan veriyorum. Daha sağlık ocağı na gitmiyorum.  Direk ozeldeki. E nabizdan bakıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...