0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Dün Dr a gittim 16haftalığız kesin kız dedi değişmez dimi ufak ufak bişeyler alıcam da başına gelen var mı 16haftada söyleyip detaylı da değişen

9 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bana 21 haftama kadar hem kız hemde erkek dendi detay lida öğrendim kızım olacagini ozaman almaya başlamiştim 
(68 puan) tarafından
Bende detaylı ultrasonu bekliyeyim ozaman alışveriş için
(1,327 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım yinede birşey almak istiyorsan ortak renk al zibin filan tam net öğrenince de zaten yaparsın alişverişini saglık la doğsun yavrun
(68 puan) tarafından
Aynen canm öyle yaptım sağlıklı olsun hiç mühim değil baya heyecanlıyım herkes bekle diyor biraz bekliyeyim en iyisi
-Reklam-
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Banada 16 da kesin net erkek dedi değişmedi 
(68 puan) tarafından
Sağlıklı olsun tabi öncelik ama değişmez inşallah çok heyecanlıyız
0 oy
(579 puan) tarafından
Detaylida kolay kolay değişmez canım onların makinası daha iyi olduğu için herşeyine bakıyorlar bebeğin zaten 
(68 puan) tarafından
Detaylı ultrason a girmeme 1ay var alışveriş için beklesem mi başlasam mı fıstığıma biletler almayı diye düşünüyorum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
İnşallah değişmez 18 haftada bacak arasını gösterdi erkek dedi ❤️❤️degisirsede yapacak bişey yok sağ salim doğsun da
(68 puan) tarafından
Pipi görüldüyse değişmez canm
(15,823 puan) tarafından
Gösterdi ama bu aralar o kadar çok yanılma duyuyorumki öncelikle sağlıklı olmasi ama insan yinede hevesleniyo 2 kızım var şimdide erkek  deyince  Rabbim ikisinide tattirsin herkese❤️❤️
(68 puan) tarafından
Allah gönlünden geçeni versin sağlıklı bi şekilde inşallah  ben kız delisiyim biraz
(15,823 puan) tarafından
Aminn aminn kizlarr coookk ayrı Rabbim acılarını göstermesin ama baba delisi oluyorlar babam dedinmi eşimde akan sular duruyo ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Benim başıma gelmedi canım genelde erkek denir koza dönerler ama kız deyince pek değişmiyor ama sen yinede acele etme daha erken doğuma kadar daha çok şey alırkan inşallah ")
(68 puan) tarafından
Benimki heyecandan çok severim kızları:)
tarafından
Allah gönlüne göre vermiş o zaman ne güzel ") sağlıkla hayırla gelsin inşallah ")
(68 puan) tarafından
Evet çok mutluyum çok şükür:)
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben ilk gebelikte kızımın olacagini detaylida (20. Hafta da)öğrendim.. o zamana kadar hep erkek dediler canım bekle istersen 
(68 puan) tarafından
Öyle yapayım en iyisi:)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bilinen bir yanlış kızda değişiyor ama erkekte değişmiyor ama yinede her iki koşulda da değişme imkanı oluyor benim ablam detaylıya girmemiş erkek demişler 7. Ayına kadar yanlış değilsem sonrasında erkek değil kesinlikle kız denmiş ve kız oldu
(68 puan) tarafından
Sağlıklı olması önemli tabiki benimki sadece merak
(2,479 puan) tarafından
insan merak ediyor gerçekten
0 oy
(1,426 puan) tarafından
17 hafta da kız dedi devlet hastanesinde doktor 24 hafta özeldeki doktorum da kız dedi çok şükür kizim oldu 
(68 puan) tarafından
Ne güzell
0 oy
(841 puan) tarafından
16 da erkek dedi ama benim ufaklık gösterdi apaçık degismez dedi doktor detayliyi yinede bekledim onda da gösterince erkek yani hayirlisiyla alırız inşallah kucaklarimiza 
(68 puan) tarafından
Aminn inşallahh

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 108 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glshyknc (850 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Annelibebek (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 202 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,309 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,209 cevap

34,863 kullanıcı