0 oy
159 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizim 7aylik ne yapıp vericem hergun dusunuyirum çorba tarifleri püre ve kahvaltilik tarifleri isdiyirum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından

Kelin ilacı olsa başına sürer derlermiş :) ben de şaştım kaldım yedircek şey üretemiyorum. Ama instagramda @gozdeozcanan diye biri var çoook fazla tarif paylasıyo bence bak canım

(32 puan) tarafından
Cnm  instagrm kulanmiyorum ya valla hergun düşünmekten başım ağrıyor artık
(1,698 puan) tarafından
O zaman kendinize yaptığın yemekleri az tuzlu yap uygun olanlarından tattır. Muhallebi yap suyla ama sütle değil. Sebzeleri haşla blendırla içine ekmek doğra. Pirinç unu ve pekmezle muhallebi yap. Muzu ez biraz pekmezle yoğurda karıştır. Brokoliyi haşla ez içine bir yumurtanın sadece sarısını koy biraz da kuru ekmek ufağı ekle köfte gibi yuvarla pişir yoğurtla ezip ver
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Artık yemeklerden tadım yaptirabilirsin 
(32 puan) tarafından
Ne mesela salça vermem lazim dimi
(44,758 puan) tarafından
Ben bizim yedigimiz yemeklerden suyuna batırıp veriyodum
0 oy
(146 puan) tarafından
Bal kabagi tam mevsimi  ufak ufak dogra bi tatli kasigi pirinc koy yumusauinca blendirdan gecir  bi cay kasigi kadar zeytinyagi brokoli  ayni sekilde havuc su kabagi hepsi pricli cok besleyicii

Tarhana bol sarimsakli cok kurtarici oluyo 

Irmikli elmali muhallebi kirmizi elmayi dogra bi yemek kasigi irmik ustunu gecmeyecek kadar su  kaynamaya baslayinca al blendirdan gecir havucluda cok guzel oluyo butun meyveleri boyle veriyodum o ayda 

0 oy
(183 puan) tarafından

Bana yaz atayım sana tarif :) bebeğim de 5 aylık 180 lira verdim kitap aldim ek gıda için boşa gitmesin yardımım dokunsun bari :))) 180 liranın altını çiziyorum hala içinde dert çünkü (:

(25,224 puan) tarafından
Kız ne farkeder yaa ben kendi yemeklerimizden veriyom 6 aydan beri. Yaparsam ekstra şeyler yapıyorum ona
(183 puan) tarafından
Yediğimiz şeyler salçalı ve tuzlu. Herşeyin bir zamanı var ve o zamana göre ilerlemem gerekiyor :) Ben biraz takıntılıyım galiba
(25,224 puan) tarafından
Evet bencede :)
(32 puan) tarafından
Tmm cnm çorba tarifi bird kahvaltı tarifleri verirsen
(32 puan) tarafından
Bende öyleyim ya yedigime veremiyorum hep ayrı yapıyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kendi yemeklerimizden veriyorum hep sadece evde bizim yemediğimiz şeyleri ona ayrı yaparım mesela kereviz çorbası oğlum çok sever ama eşim yemez bende kendime yapmam oğluma 2 günlük çıkacak kadar yaparım. Yasa biz kıymalı tarhana çorbası pek içmeyiz mesela ama oğluma ayrı yaparım onun dışında yediğimiz herşeyi verirdi. Bugun mesela hepimizin yediği yemek var kıymalı karnıbahar tavuk suyu çorbası bide ayrı bşy yapmadım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 165 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...