0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
sorum yukarda kizlar

4 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bi akrabamız 220 bin e verdi biraz uyguna sattı 
(3,862 puan) tarafından
istanbulda 220 ye dublex ev mi satti akrabaniz cok uyguna vermis
(1,667 puan) tarafından
Ayy bize denk gelseydi keskee burda bi yeni daire 360 den basliyo o da normal daire
tarafından
gercekten cok uyguna vermis ama bizimki yuksek canim alt kati giris gibi yerde degil
(12,494 puan) tarafından
Canım bina biraz eskiydi bide akrabasına verdi ondan heralde bana da çok uygun gibi geldi
tarafından
belki bir sorunu vardir bizimki yeni bina canim 10 bin liralik kombi taktik balkon yaptik alt kata ama bebek var simdi assagi in cik zor oluyor ara kat alcaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anadolu yakası pahalı ya Avrupa yakasında bile 500 binden başlıyor dubleksler evin metrekaresine bulunduğu mahalleye de bağlı sahibinden.com a gir evin bulunduğu mahalleye evin metrekaresine yakın evlere bak ne kadar fiyatları 
tarafından
canim baktim eemlakciya vermedim verseydim satilirdi arakat almak istiyoruz da yazi beklicem cunku krediyle aldik hala kredi ödüyoruz daha 8 senemiz var
tarafından
Evi satınca aldığınız parayla krediyi kapatıp tapuyu verirsiniz biz öyle yapmıştık 310 a sattık 80 bin kredi vardı onu ödedik sonra tapuyu verdik
tarafından
anladim canm bizde oyle yapcaz iste ama bizim borcumuz 133 cektik suan 119 a dustu 2 senede daha cok faiz odicez :(
0 oy
tarafından
Ben bursadayim biz 550 ye koyduk kuzum İstanbul'u bilemiyorum
0 oy
tarafından
Evin nerdense gir bi bak sahibindene canım konumu oda sayısı metrekaresi yaşı bir sürü etken var fiyat belirlemede. Tek dubleks olması belirleyici etken değil 
tarafından
anladim kuzum olsun ya insanin tek oda evi olsun kendinin olsun milletin kirasi cekilmiyor adam yerine koymuyolar insani
tarafından
Biliyorum annemler hala kirada canım ben evlendkten snra kurtuldum kiradan ama çok zor cidden Allah yardımcısı olsun kiradakilerin imkanım olsa da onları da kurtarsam kiradan
tarafından
gercekten oyle benim annemlerde o durumda kendim rahatken onlarin sıkıntı cekmesi yedigim yemek bile sırtımdan gidiyor Allahim tum kiradaki insanlarin yardimcisi olsun
tarafından
Aminn bilirim o duyguyu canım rabbim güç kuvven versin bi yerden bi kapı açsında onları da kurtaralım kiradan inşallah ❤️
tarafından
amin canim insAllah ♡♡♡

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
+1 oy
7 cevap 124 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde 2409 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (321 puan) tarafından soruldu
0 oy