0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben bu yıl üniversite sınavına girmek istiyorum ne olacak nasıl olacak bilmiyorum internetten baktımda 17 mart son gün gibi görünüyor bilgisi olan var mı?  Köyde yaşıyoruz büyük bi okul var burda sınıf öğretmenliği yada ana sınıfı öğretmenliği okumak istiyorum açık öğretimden bilgilendirirseniz beni çok sevinirim

7 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Ay bende sınava girmek istiyorum bakalım hakkımızda hayırlısı 
tarafından
Peki bi bilgin varmı canım ya
(682 puan) tarafından
Canım İnternet üzerinden Başvuru yapıcaksın sonra bankaya para yatırıcaksın mesela 2 oturuma gireceksen 2 oturum için tek oturuma gireceksen tek oturum için ücret ödüceksşn
-Reklam-
0 oy
(119,604 puan) tarafından
insaallah girer kazanirsin benim bilgim yok
tarafından
İnşallah canım çok sağol
0 oy
(183 puan) tarafından
2 marta kadar yatırabilirsin parayı 2 martta son
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kocamın sündüklugu yüzünden ne çalışma kitabı aldım nede yazıldım boşa gitti bu sene de 
tarafından
Kuzum ya Rabbim şifa versin neyi var
tarafından
Doğru malesef beyin tümörü 11aylikken kondu tanı
tarafından
Off ya RABBİM bu hayırlı günlerin hürmetine evladını sana bağışlasın hiç birinin acısını bize göstermesin
(6,136 puan) tarafından
Sen sabırlı cennetlik bir annesin inşallah rabbim bu imtihandan başarılı ve sağlıklı eylesin inşallah amin evladını sana vatana bağışlasın rabbim amin
tarafından
İmtihanım çok büyük ama benden çok oğlumun imtihanı çok büyük canının o kadar çok yanıyor olması insanı mahvediyor bı zmaan sonra sen kendinden vazgeçiyorsun altı ameliyat 8kur kemoterapi sayısız iğne deliği bir sürü ilaç buna şükür diyorsun yine de hiç değilse bı tedavisi var ne diyim Allah kimseyi evladiyla sinamasin Allah razı olsun güzel dualarınız için o yüzden diyorum ki Rabbim düşmanıma böyle dert vermesin
0 oy
(327 puan) tarafından
Açıköğretimden sınıf öğretmenliği ve okul öncesi bölümleri yok ama en yakın olarak çocuk gelişimi var lisans düzeyinde. 
tarafından
Çocuk gelişimi okusam sonrasında ne olur acaba ana sınıfında öğretmen olabilirmiyiö
(327 puan) tarafından
Böyle kreşlerde falan çalışabilirsiniz, ya da onun da ataması var ama çok az kişi atıyorlar.
0 oy
tarafından
Cnm bulundugun yerde osym burosu vardir. Uzun zamandir girmediysen sinava internetten kayit yaptiramazsin osym burosuna kimliginle git 2 oturum icin basvuru yap. Arkasindan bankaya git parayi ode
tarafından
E devletten kayıt yaptım ödeme kaldı canım sağol
0 oy
(105 puan) tarafından
Açık öğretimde sınıf öğretmenliği ya da okul öncesi Öğretmenliği yok. Edebiyat, ilahiyat, tarih gibi alanları okursanız da artık formasyon vermiyorlar. Başka alternatifler oluşturun derim
tarafından
Başka alternatif nasıl canım ya anca köyde okulda çalışabilirim yani nasıl olacak hiç bilmiyorım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu

381,761 soru

11,429,047 cevap

34,989 kullanıcı

...