0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (1,309 puan) tarafından

Kızlar bebeği için budizz uyku arkadaşı kullanan varmı?

Bebek ağladıktan sonra kaç dakika ses çıkartıyo ve her ağlamada devreye giriyo mu lütfen bilen varsa yardımcı olsun almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şuracıkta bekleyeyim fiyatına değer mi acaba?
(1,309 puan) tarafından
Yine onun fiyatı iyi dodo diye var 479 lira şaka gibi gerçekten ama insan uykusuz ve çaresiz kalınca herşeyi yapıyo malesef
tarafından
Uyku eğitimi al canim
(1,309 puan) tarafından
Şuan uyku eğitimi veriyorum baya bi öğrendi ama uyuduktan 40 dk sonra tekrar uyanıyo ve çok zor uyuyo uyku geçişini bi türlü öğrenemiyo o yüzden böyle bişey bakıyorum
tarafından
Allah kolaylik versin
(1,309 puan) tarafından
Amin canım sağol
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
O nee kız adında hayır yokki jendinde bekliyosun
0 oy
(248 puan) tarafından
Ben aldim gayette memnundum 1 yaşına kadar kullandı sonra biraktirdim tek sıkıntı kapı sert kapansa çalışmaya başlıyordu:)))  bi yere giderken cihazı çıkartıp yanıma alıyordum satis sonrasi destegide cok iyiydi bi sure sonra bozuldu gorustum cok ilgilendiler tamir icin istediler ama sifir urun gondermislerdi. 

illa budizz demem ama beyaz gürültü olan mutlaka bi cihaz almanı tavsiye ederim .
0 oy
(119,381 puan) tarafından
Budizim geldi aklima 
(6,919 puan) tarafından
Allah ya güldüm ciddi ciddi nedir diye okurken ya sevda ☺️☺️☺️☺️
Din gibi bisi varya kiz budizim o
(6,919 puan) tarafından
Biliyom onu   üst yorumları okurken  birden seni yoruma koptum
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bence bu sekılde Yapacağına danıs andan egıtım al canım pısman olmazsın
0 oy
(980 puan) tarafından

İyi ki almışım dediğim mucize uyku arkadaşı. Sadece uyku için değil bir çok şeyde faydasını gördüm görüyorum. Kızım bir an olsun elinden düşürmüyor. Sabah uyandığında elini uzatıp alır biraz onunla oynar. Huysuzlanıp emmediği zamanlar da Budi'yi açınca sakinleşir ve emer. 

İlk 45 dakika aktif çalışıyor. Sonra hareket veya ağlama sesi olunca tekrardan çalışıyor
tarafından
Nerden ala biliriz cnm bide fiyatları ne kadar
(980 puan) tarafından
Kendi sayfası var istersen oradan alabilirsin yada Hepsi Burada sitesi de satıyor. Ben Haziran ayında Hepsi Burada'dan kızım doğmadan önce almıştım 128.90 liraydı . Kendi sayfasında 199 lira Şu anda hepsi burada sitesinde 194 lira. Trendyol da 180 liraya görmüştüm. Kuzenime hediye olarak almak için araştırmıştım ondan biliyorum
tarafından
Sitesi ne diye yazılıyor cnm
(980 puan) tarafından
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben de alacaktım ama biraz araştırdım kapı sesi ya da farklı sert seslerde de devreye giriyormuş öyle olunca da uyurken de uyanır diye vazgeçmiştim. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 360 göst.
0 oy
6 cevap 113 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,309 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,467 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (202 puan) tarafından soruldu

380,460 soru

11,391,323 cevap

34,899 kullanıcı

...