0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (1,284 puan) tarafından
Dikkat ettim açılan postalarda eşten,kaynanadan ve maddiyattan sıkıntı yaşayan arkadaşların çoğu da hamile. 

Bizler de genelde ezen,döven, saygısı olmayan, veya eşini yok sayan,evine bakmayan, disarda bütün parasını yiyen, veya çalışmak istemeyen ,madde bağımlısı olan eşler için ne diyoruz. BOŞAN.... 

Kaynana sıkıntısını ciddi yaşayan ve buna sessiz kalan eşler olduğunda biz yine ne diyoruz BOŞAN..  

Hem kadının hem de doğacak çocuğun daha sağlıklı şartlarda yaşaması için tek çözüm boşanmak çünkü. 

Peki bu çocukların hepsi mi kazayla oluyor?  Ya da bu eşlerin hepsi mükemmeldi de çocuğu yaptınız ve sonradan bir an da mı değiştiler? Bence hayır! Maalesef bazılarımız göre göre bile bile çocuk yapıyor. Adam da sıkıntı olduğunu görüp, çocuğum olursa belki herşey değişir düşüncesi çok var. 

Bir adam sıkıntılıysa bunu bi yerden belli eder. Tamamen saklaması çok zor. O yüzden de çocuk yapmak için çok düşünmek ve evlilik tam oturmadan yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.  

ÇÜNKÜ OLAN HEP ÇOCUĞA OLUYOR..  

7 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne kadar da haklısın 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ben katılıyorum sana canım istisnalar illa ki vardır ama insan az çok olacakları kestirebilir bircogumuz baştan göze alıp bilerek içine suruklendigimiz şeylerden şikayet ediyoruz burada.
(1,284 puan) tarafından
İstisnalar hariç cnm tabi
+1 oy
(1,220 puan) tarafından
Aynen olan çocuğa oluyor ve topluma bütüne nesle mal olacak bu biraz akıllı davranmak lazım 
0 oy
(400 puan) tarafından
Çok haklısın mutlu aile, mutlu birey demek
0 oy
tarafından
düzenlendi
Çünkü eşleriyle arası kötü olan kadınlar çocuk yaparsam düzelir diye düşünüyor aileleri de böyle akıl veriyor sonuç ne oluyor kadın doğuruyor sonra ya baba evine gidiyor ya mezara olan yine çocuğa oldu sonra onun yetiştireceği çocuk nasıl olacak ??
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Gerçekten de çok haklısın

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 333 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 308 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kbranur (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.