0 oy
738 göst.
Aile kategorisinde (1,679 puan) tarafından
Kızlar adamın sigarasına dadandı resmen neymiş kilo veriyormuş dedim anlarsa derim sende ne hayin çıktın dedi sinir oldum ya benden bilirse eşim naparim.. sizce eşim anlamadan ben desem mi

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla anlamasa da derim ben 
(1,679 puan) tarafından
Of ya.. bir kere istedi neyse dedim şimdi gelip gidip alıyor geçen eşim dedi sen mi actin bu paketi kağıdı yırtılmış yok dedim belki sen açarken olmuştur dedim bişey demedi
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Deme kız :)  yazık eşin anlasın
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Madem içiyo alsın niye çalıyo yaa bence söyle senden bilirse huzurun bozulcaksa söyle
(1,679 puan) tarafından
Kuzum geçen onlarda otururken eşim uyuyordu sordun napıyor diye uyuyor abla dedim hm tamam ben bı bakım yine dedi sigara almış yine ya
(17,639 puan) tarafından
Söle bari suç kalksın üzerinden
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Eşin anlayıp bişey sorarsa söylersin 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ay herşeye karışmayın ya sinir ola ola buna mi oldunuz 
(1,679 puan) tarafından
Herşeye derkn hayırdır.. eşimin sigarasını alıyor benden bilecek adam kullanmadığım şey için suclanmak bana göre değil yorum yazmak için yazma
(9,626 puan) tarafından
Canim eşin seni bildikten sonra neyden korkuyosun ki sonuçta eşin içen biri kokusunu anlar ve gece aynı yatağa yatiyosunuz iciyo olsan zaten kokusunu alır boşuna telaslaniyosun
(1,679 puan) tarafından
Sorun orda o içerken ona takılırım hadi beraber icek seninki keyif te benim niye değil diye kahve içmeyi ikimizde seviyoruz güleriz şimdi geçen benim haberim yok eşimin haberi yok gelmiş paketi açmış eşim de dedi sen galiba sigaraya başladın niye dedim açarken kağıdı naptın dedi şok oldm sacmala içmedim almadım belki sen iş yerinde açtın öyle Allah biliyor ya görümcem aklıma gelmedi o gün sinsi sinsi eşimi sordu uyuyor dedim bir ara benim eve çıktı geldi güya kardeşine bakacakmis o gün almış eşim benden bildi ama içmiyorum ben çocuk emziriyorum ve sevmiyorum zaten
(9,626 puan) tarafından
O zaman eşin sorduğu zaman söyle canım cekinicegin bi durum yok eğer evde bi üçünüz varsanız sen ben içmedim içsem senden saklarmiyim de o zaman zaten anlar görümcenin olduğunu
0 oy
tarafından
Sigaramı alana çok gıcık oluyorum bu keyfi birşey içiyorsan kendine aş bi zahmet 
(1,679 puan) tarafından
Valla keyfi veya değil girip alıyor ben kullanmıyorum keyfi içen De parası var herşeyi var alsın bir paket koysun kenara eşim bana soracak ne dicem peki içmedim halde içtim mi deyim
0 oy
(39 puan) tarafından
Ya deme ya anlayana kadar. Yazık ya:) 
(1,679 puan) tarafından
Kız anlıyor zaten benden bildi bir ara bu paketi sen mi açtın dedi
(39 puan) tarafından
Hmm o zaman ben açmadım ama kimin açtığini söyleyip fesatlık yapamam sen takip edip bulabilirsin de.. büyük ihtimalle ısrar edip soracak ima ederek söyleyebilirsin diye düşünüyorum. Gorumce de sen söyledin derse de söylemedim abin takip edip bulmuş dersin
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Eşin market mi gitsin kendine alsin ki zayıflatıyor diye sigara değil yemek yemiycek 
(1,679 puan) tarafından
Güya iştah kesiyor Muş galiba dicem her gelişinde bir iki çubuk alıyor gidiyor
(4,665 puan) tarafından
Kafada biter sigarada değil deki sende kafa mi yok kendini sigarayla avutuyorsun
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Anlamadım beklemeden söylerdim ben
(1,679 puan) tarafından
Demi bende dicem
(1,939 puan) tarafından
Sonra senle kötü olmasın
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Suc  size kalacaksa soyleyin ben olsam soylerdim
0 oy
tarafından
Tabikide söylemelisin sonuçta kardeşinin aldığını blmiyor içmiyorsun sende eşinin sna bu yönden güveni sarsılır sigara için değil bn içmiyorum diyip paketten giden sigaraları anladığı zmn aklıne gelecek kişi sensin kardeşi değil
0 oy
(136 puan) tarafından
Ben olsam derdim zıkkım icsin
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Abiyle kardes arasina girme bence canim birak kocan anlasin senden suphe ederse dersin kokla bakim sigara kokuyor muyum diye 
0 oy
(780 puan) tarafından
Desen iyi olur görümcen olsaydı seni şimdiye kadar demediği insan kalmazdı emin ol
0 oy
tarafından
sorun oluyorsa öylerdim ama kendin fark etmiş yakalamış gibi yap derdim 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
e söyle tabikide yani 
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Eşinin kardeşinin aldığını anlayacağı bişey yap bnce mesela deki kardeşin şimdi beni çağıracak ne istediğini gel kendin gör :ermm:

0 oy
(2,579 puan) tarafından
Ben olsam derim benden bilip kavga edeceğine kardeşiyle etsin
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Demelisin cok kili verdiriyosa kendi alsin ucuz bisi degil sonucta
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Deme boşver sen kötü olursun

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,201 göst.