0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Nolur bilen varmı yazsın bana antibiyotik verdi doktor

2 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biraz geç toparlıyor beyaz kan , bebeğinin bağışıklığı bu dönemde çok çok zayıf olabilir mümkün olduğunca kalabalığa sokma havasız ortamlarda bulundurma başka bebeklerle veya hasta kişilerle temasta bulundurma uyuduğu yer tozsuz ve havalanmış olsun, kaç aylık bebeğin ? İlaçları günü bitene kadar kullan doktor kaç gün dediyse sonra büyük ihtimal kontrol için ayda bir kan vermeni isticek zamanla düzelen bı durum hiç korkma sadece duzelene kadar bebeğine extra dikkat etmen yeterli 
(545 puan) tarafından
Amin sağol Allah senden de razı olsun duan icin , inşallah iyileşir bebeğin bu hafta gidicem doktora sorarım senin icin yukselmeseydi napcakti diye unutmazsam eğer :)
(64 puan) tarafından
Tam canım Allah razı olsun
(64 puan) tarafından
Canım değerimiz normale dönmüş doktor demekki viral enfeksiyon geçmiş dedi ama bu seferde antibiyotikten enzimleri yükselmiş onu takip edicek haftaya kadar hiç ilaç kullanma dedi
(545 puan) tarafından
Yaa çok sevindim çok geçmis olsun oda düzelir inşallah kısa zamanda :)
(64 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bilmiyorum canım postun yukarıda kalsın çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
28 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
9 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

377,970 soru

11,313,273 cevap

34,747 kullanıcı

...