0 oy
396 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (782 puan) tarafından
Canım o kadar cok pide istiyo ki burda bi lokanta yapiyo esim gecen dedi pide yedim diye ben sormustum ne yedin bugun isyerinde diye o gunden beri canim istiyo ama soyleyemiyorum simdi kapanmadan soyleyim diyorum ama ne biliyim cekiniyorum bi kere demistim pide yapiyolarmi doye yapiyolar evde yemekligimiz yokmu diye sordu yani evde biseyler yap der gibi normalde canim ne istese alir getirir ama cekiniyorum aciktim.su an inanin hic bisey yiyesim yok onun disinda 34 haftalik.hamileyim aserdim.mi.ne oldu bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Burnuma pide koktu ya söylesek birer tane diye gir lafa aldır ye güzelce :) 
(782 puan) tarafından
Calisiyo o su an demin aradim yemek yapicaklardi.aciktigim geldi aklima.simdi mesajda nasil soyliucem bilmiyorum
(545 puan) tarafından
Söylersin ya nolcak aserdim çok canım çekti de alsın gelirken bilirim o duyguyu yersin inşallah pideyi bugün :)
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz jimdrn cekiniyon kocanda  mi Allah senii ne cekincen canm cejti getirmeden gelme de tamm
(782 puan) tarafından
Ay ne biliyim normalde derim ama bunda bi tuaf oldum
(4,152 puan) tarafından
Yok yok cekinmee :-))sole hemen gelmeden
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Söyle alsın canım eşinde. Niye çekiniyorsun
0 oy
tarafından

Canım esin değil mi niye çekiniyorsun söyle  alsın:)

(782 puan) tarafından
Simdi bisey ima ederse gecenki gibi yiyesim kalmaz oyuzden cekiniyorum galiba
tarafından
Kendin söyle o zaman canım
(782 puan) tarafından
Soyledim gitti valla sonrada kapatmadan niye demedin diye kizacak diye attim.mesaj bakalim ne diycek
tarafından
Birşey demez kuzum ya hamilesin bide :)
0 oy
(868 puan) tarafından
Kız niye çekiniyon insan kocasından cekinirmi vlla bide hamilesin onun sana demesi lazım. Bnce aksma gelirken  canın bişey istiyormu diye:))
(782 puan) tarafından
Demi sormaz o bana illa bisey istiycemi bilir cunku :)
(868 puan) tarafından
Hamilesin isticen tabi cnm durumu müsaitse zaten müsait olmasa sende istemezsin
0 oy
tarafından
Çekindiğin şeye bak canım pide istedi de aldır para yok mu sende söyle ye 
0 oy
tarafından
Sen ne istersen almak ZORUNDA  eşinde iste canm kapanmadan
tarafından
Sen ara msj at esine cnm benm sen burda olsaydn ben alirdm sna yeminlen
(782 puan) tarafından
Attim simdi ama bakmadi internetten baktim acik yaziyo 23 00 a kadar paket servis  allah razi olsun demen yeter
tarafından
Bakmadiysa ara bide böyle canin cektgni açık açık söyle balım biz niye evleniyoruz biz onlarn cocuklarni taşıyoruz karnimzda camasrini yıkayıp yemegni hazliyoruz vs vs sen bi pide istemsin çokmu bak ben canm bişey isteyince eşimi birguzel yağlar yıkarım telfnda o anlar soyle soyle yine ne istiyon der ben 5yil once kizma hamileyken gece 11 12de denizlinin bir ucna gondermistim pide icn esimi
(782 puan) tarafından
Cok haklisin oda cevap yazmis yaptiriyim askm neli istiyosun demis getiricek birazdan hatta niye soylemiyosun dedi dunde cekti ama soyelyemedim demisti
tarafından
Ayy cok sevndm cnm afiyt olsun
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Aserdim de ne diye sorar illaki . Pide canım çekiyor tv de gördüm gözüm kaldı de. Iki nazlan tmm 
(782 puan) tarafından
Cesaret aldim yazdim ama daha gormedi merakla bekliyorum insllah alir yoksa ac kalicam diger ymekler tovbe yarabbi icim kaldirmiyo hic onu canim istiyo ya sadece
(3,794 puan) tarafından
Ilk dönemler bende çekiniyordum öküzün yanında su bile icmiyodum utaniyodum. Şimdi ohoooo. Ne istiyon der gelirken o bu şu deyim isim vermim canin cekmesin. Oha yuh nasil yicen hepsini diyo gelince de hani benim onum bunum diyom :D önceden utaniyodun şimdi noldu diyo . Korle yatan şaşı kalkar utanmazim ben deyip oturup yiyom
(782 puan) tarafından
Aynen yaptirmis getiricem birazdan diyo :)
Ay cok mutlu oldum agliycaktim az daha
(3,794 puan) tarafından
Sevindim senin adına kız.  Afiyet olsun canım
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Aseriyorum dersen öyle bir cevap vermez o zaman anlamamıştır aserdigini
(782 puan) tarafından
Soyledim daha bakmamis sanki buyuk olay olmusda onu soylemisim gibi heycanla bekliyorum allahim ya hamilelik ne degisik bisey
(1,423 puan) tarafından
Canım afiyet olsun şimdiden :)
(782 puan) tarafından
Saol.alirsa post acarim
0 oy
tarafından

Eee evde yokmus sipariş et gelsin ye o bilmesin:D

(782 puan) tarafından
Burasi cok kucuk biyer esimden habersiz istesem hemn haberi olur yanlis.anlar is yeri zaten hemn evin onunde ona diyim de bi yemek icin basim agrimasin
tarafından
Hmmm aman soyle ne var sanki çekinme  pide allllll bana de:)))
(782 puan) tarafından
Dedim oda yaptiriyomus getiririm simdi dedi allah razi olsun anlayisli eslerimizden
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Kız söyle ne olacak 
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Kız kocasından çekinir mi insan de gitsin ya. Canım pide istiyor benim söyleyelim de söyler misin de deme yani söylemek ile yükümlü eşin bi de gebesin 
(782 puan) tarafından
Zor olsada soyledim yaptiriyorum hemn dedi
(10,220 puan) tarafından
Bak adam ağzına bakıyo Bi de kız boşuna beklemişin afiyet olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy