0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Sol tarafına dönmek için uğraşıyo arada ama yapamıyor zaten sağa da arada bir dönüyor canı isterse acaba  bir problem mi var ya

7 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Yok ya neresi daha kolayına gelirse bence 
(405 puan) tarafından
Inşallah öyledir sağol canım =)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde oyleydi canim zamanla solada döner insallah
(405 puan) tarafından
Inşallah canım ya sağolasın =)
0 oy
(9,740 puan) tarafından

Benimkide sadece sol bacakla dönüyo :D

(405 puan) tarafından
Sadece sol tarafına mi dönüyor birde sık sık donuyor mu
(9,740 puan) tarafından
Sol bacagi kaldiriyo iste sol taraftan donuyo oluyo sanirim :)) surekli donuyor canim surekli
(405 puan) tarafından
Hımm demek yaparlar artık zamanla benjm ki dikkatini çeken bisey olursa dönüyor onun dışında pek değil =)
(9,740 puan) tarafından
Canim bebekten bebege degisiyo iste. 5.5 ayliktan beri donuyo şuan tam 6 aylik. Ve donmeyi kesfettiginden beri surekli donuyo :D sonrada bagirmaya basliyo gidip ceviriyorum cevirdigim gibi tekrar donuyo saniyesin :S
0 oy
(1,807 puan) tarafından
Bizimki de soluna döne döne evi tavaf edio :))
(1,807 puan) tarafından
Yeni yeni baslamis canim normal yani öğrenecek annesi daha :)
(405 puan) tarafından
Inşallah ya bazen görüyorum burda odada tur ayıp yararlanıyorlarmış benim kız da iş yok=)
(1,807 puan) tarafından
Kiz benimkide 3 gün oldu başlayalı  hala inanamiorum cok hoş oluo oyuncak falan koyuorum ileriye döne döne gidio almaya
(405 puan) tarafından
Aynen dikkatini çeken bisey olursa donup almaya çalışıyor ama onun dışında sönmez pek =)kaç aylık senin ki canım maşallah Allah sana bağışlasın inşallah
(1,807 puan) tarafından
Allah razi olsun canim rabbim hepimizin evlatlarini bağışlasın benimki 6 ay 15 günlük tam buçuk oluo:)
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Sorun yok daha yeni yeni birşeyleri öğreniyor

(405 puan) tarafından
Inşallah öyledir ya
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnmkide 6 buçuk aylık demin sağına döndü durdu :D dikkatini ne çekerse artık
(405 puan) tarafından
Benim ki kız canım altını değişirken daha çok dönmek istiyo evet ama kıyafetliyken de döndü bugün kaç defa hep sağa dönüyor o da dikkatini çeken birşey koyarsam yanına yoksa dönmüyor
(6,859 puan) tarafından
:) öyle öyle alisacaklar annesi:) biz 33 haftalık doğduk prematüreyiz o yüzden çok bişi beklemiyorum kiyasta yapmıyorum:)
(405 puan) tarafından
Bende kıyaslama yapmıyorum da millet burda yuvarlanıyor falan yazmıştı gördüm baktım benjm kız da iş yok kafama takıldı ondan =)seni  biliyorum bebeğin suyu mu bitmişti bende aynı sebeple erken doğum yaptım hatta seni bebek  bölümünde de hatırlıyorum =)
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm bebek ve hamile bölümünde editör üm bebeden fırsat buldukça da girerim hala :) vala iyi hatırlıyorsunuz beni :)) baya bı öyle diyen oldu
(405 puan) tarafından
Resminden tanıdım canım orda da aynı profil vardı bi baktım şimdi aaa tanıyorum ben bu anneyi dedim =)
0 oy
(632 puan) tarafından
Benimkide 6 aylık canim.yerinde duramiyor) bibyaramaz bebek)) bi Sagina bi soluna.altini degistiriyorum bi bakiyorum fırlandı arkasını döndü bana) bisey yok canm kafama takma sadəcə ona oylr rahat ondan sagina donuyor.zamanla solunda.doner
(405 puan) tarafından
Maşallah canım Allah sana  bağışlasın=)inşalalh canım sağolasin
(632 puan) tarafından
Saol canım benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 48 göst.
8 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 318 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Leyla__yalan (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.

374,655 soru

11,206,401 cevap

34,508 kullanıcı

...