0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Benden baska herkesle uyur yemek yer varliqimi bilmez yokluğumu aramaz cok üzülüyorum :'(beni hic sevmiyor 2 yasinda doqdu doqali hep öyle sürekli ilgileniyirm cok seviyorm hic kizmiyorm ama yok kayinvaldemler qelince pek yanasamiyorm is quc derken mutfak tan cikamiyorm herseyini kayinvaldem hallediyor onlarda her hafta burdalar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bak kendin söylemisin canim kayinvalideler daha çok ilgileniyormuş işi gücü biraz bırak ilgilen canim senin sevgilere ihtiyacı var
tarafından
Bana hic ihtiyaç duymuyorki ne yapayim her hafta bizdeler mecbur ben yapiyorm kendiside yapmaz zatn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sürekli sen yanındasın annesi senden başka kişiler de görmek istiyor 
0 oy
tarafından
Bence kim gelirse gelsin önceliğin çocuğun olmalı büyükler bekleyebilir diye düşünüyorum

Sıcak kanlıdır belki ondan öyle yapar bir çocuğun annesini sevmeme ihtimali yok bence
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kiz allah aşkına dertsiz başınıza niye dert acmaya çalışıyosunuz 2 yaşında daha
tarafından
Ama cok üzülüyorum ben yuvami cocuqum un ustune kurdum oda beni hic bilmiyor
(7,654 puan) tarafından
Tövbe bismillah cocugumun üstüne yuva kurdum ne demek
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Bir akrabamız vardı zinhar çocuğunu kucağından bırakmazdı hele de bir yaşından once kimsenin eline vermedi doğru dürüst kadın zamanında gezmiş tozmus dalış yapmış bir kadın çocuğu bı oldu çocuğa yapıştı kaldı resmen herşeyiyle ama herşeyiyle kendi tek tek ilgilendi evden çıkmadı kimseye gitmedi kimseyi adam akıllı kabul etmedi hep çocuğuyla beraber parklarda sokaklarda hayvanlarla zaman geçirdi. Gezmeye meraklı böyle bir kadın bunu yapıyorsa bilinçli yapıyor bı bildiği var demek ki biz anlamazdik saçma bulurduk ama biraz da böyle gerekiyormus
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Benim de ikizlerimden biri öyle ama son aylarda birlikte vakit geçirdiğimiz için babasıyla birlikte oyunlar oynuyoruz bize daha çok adapte olmuş çok şükür. Sizde babayla 3ünüz oturup oynayın kovaliyomus gibi yapın emekleye emekleye gidin saklanın sizde . Kalkın birlikte oynayın hep gülün. Inşaallah zamanla size bağlanır. Stres yapmayın 
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Kayınvalden sana mutfak da işin olduğunda yardım etmeyip gidip içerde mi oturuyor?

Şuan sana daha bağlı olması gerekiyor bırak işi gücü çocuğunun yanından ayrılma canım

İlgili bir soru bulunamadı

397,182 soru

11,879,492 cevap

35,995 kullanıcı

...