0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşım geldi kocasıyla saat 9 gibi sonra 11 de  benimki ise kocası evine gitti arkadaşımla bu saate kadar oturduk yeni gitti ve benim uykum yok eşim işte tek başıma panda gbi yuvarlaniyorum siz naparsiniz :) nasıl geçti gününüz anlativerin bakayım :)

5 Cevaplar

+1 oy
(119,065 puan) tarafından
uykum kacti yaa
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Kızım uyursa hemen yatacam :) 
tarafından
Nenni söylüyorsa banada şöyle bacım uyurum belki:)
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Her zaman ki gibiayni standart sıkıcı geçti kızımı uyutmaya çalışıyorum 
tarafından
Bende uyumaya :)
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Diş çıkarma dönemindeyiz ağlayarak uyaniyoruz her gece oglumu sakinlestirdim uyuttum şimdi yanına kivriliverdjm acaba uyancak mi diye bekliyorum.gunumuz ise yat kalk evi topla akşam olsun masayı kur daha sonra tekrar topla yat döngü halindeyiz mübarek çok şükür bunada
tarafından
Ayy geçmiş olsun canm kimin ki standart değil ki :) Corona etti ağzımıza bir arkadaşım var birde annemgil başka bı yere gidemiyoruz oda aynı mahalledeyiz :)
(1,946 puan) tarafından
Kız ben İstanbul'a geleli 4 ay oldu 1ay Ferhan hiç cikmamistim daha sonra bı saatliğine çıktım eve gelince fenalastim artık kafayı yedik millet nasıl normalleşmeye gidiyor anlamiyorum
tarafından
Valla ben artık gezmek istiyorum mahalle dışı bir yer görmek istiyorum aglayacamm :(
0 oy
(82 puan) tarafından
Kızım emdi uyudu şimdi bende yatmaya eşimde gece vardiyasında sabah geliyor zaten ‍♂️

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 890 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alaska (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 338 göst.