0 oy
1,928 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ne yapacağımı bilmiyorum salı günü memlekete annemlerin yanına geldik bazı konulardan dolayı tartıştık bugün çok ilgisiz ve onun için değersiz mişim gibi davrandı bende o uyuyunca telefonunu karıştırdım ve bi sürü kötü video izlemiş hepside konulu baldız konulu üvey kardeş falan sonra kardeşimin videolarını gördüm geldiğimiz gün kardeşim kızımla oynarken videosunu çekmiş kalçasını falan kardeşim 19 yaşında şuan 5 aylık hamileyim ve gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum yarın ankaraya döneceğiz sabah ben seninle gelmeyeceğim diyim videoları gördüğümü söyleyeceğim ama sonuçlarından çok korkuyorum bana yardım edin 

62 Cevaplar

+9 oy
(424 puan) tarafından
Alahuekber ay bi anda elim ayağım titredi canım bu nasıl bi iğrençliktir hiç mi Allah korkun yok senin pislik herif kanıt olsun hepsini kendi telefonundan videoya Çek elinde dursun ne olur ne olmaz 
(424 puan) tarafından
Sağ elinde kendi telefonun sol elinde onun telefonu videoyu başlat telefon zaten o adamın yani videonun başında sessizce belirt istersen telefonu da göstererek güzelce çek sen ondan başka yanınızda kim varda onun telefonundan çeksin ki herşey sende şuan
tarafından
Bence öyle birşey olursa onlara gerek kalmaz diye düşünüyorum ama videoları kendi telefonuma attım
(352 puan) tarafından
Münevver çok mantıklı söylemiş çünkü kimse böyle bir şeyi kabul etmez inkar eder kanıt lazım sana atmakla olmaz sen onun tlf çek
(549 puan) tarafından
Kndı telefonuna atmakta sen cekmıssn gbı
Obun telefonundan video cekmn daha ıyı olur bncde
(598 puan) tarafından
Telefon onun degil mi tutup ta sen çekecek degilsin degil mi onun çektiği bariz ortada
-Reklam-
+7 oy
(3,552 puan) tarafından
Ya simdi cevaplarini okudum da nasil bu kadar sakin kalabiliyorsun. Çocuk uyuyor falan dinleme inlet ortalığı ya basbas bağır. Ya arkadaşlar bu olay sadece.bana mi bu kadar korkunç geldi Allah aşkına bu sabahı bekleyebilecek bir konu mu ??? Bağır kaldır herkesi rezil et donuyla kov evden. Sabaha.hemen git davanı ac üstüne bir de tazminat davası ac videoları delil göster donuna kadar al şerefsizin. Surum  surum surundurursun böyle bir halt yediyse. Inanamiyorum bunu yaşasam saat zaman umrumda olmaz ortalığı ayağa kaldırırım hemen 
(5,406 puan) tarafından
Yok canım ben de senin gibi delirdim
(3,552 puan) tarafından
Umarım gerekeni yaparsın. Şahsen benim fikrim bu asla affedilecek bir şey değil sapkınlık yani basbaya
+3 oy
(725 puan) tarafından
Böyle sapık zihniyetli biri bide baba mı olacak Allah muhafaza pislik herif nasıl sakin kalıyorsunuz anlamadım 
+2 oy
(115 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yenilir yutulur birşey değil boşa gitsin  surundur demiyorum boşa  kızı olsa kızına dolanır bu pislik herif
+1 oy
(389 puan) tarafından
Neeee şaka mı buuu
tarafından
Hayır ne yazık ki anlattığım gibi herşey gerçek
(88 puan) tarafından
Bu adam kizina da hersey yapabilir lütfen kurtar evladini da kendini de
+1 oy
(389 puan) tarafından
Kardeşinin videoları ne tarz videolardi kuzum bide kardeşin kaç yasinda
tarafından
Eşim gibi şerefsizler yapar
(389 puan) tarafından
Yazık yaa gerçi söylesen bile inkâr edicek erkek milleti
tarafından
İnkar edemez ama eminim ki altta da kalmayacak
(389 puan) tarafından
Yanii emin ol bilerek çekmedim falan der
tarafından
Sabah olsaydı bi uyuyamıyorum da
+1 oy
(183 puan) tarafından
Telefondan resim şeklinde cek ne olur ne olmaz kanıt olsun elinde. Allah kahretsin ya midem bulandı. Benimde 18 yaşında kız kardeşim var hep yanımızda kalır. Beni de eniştesini de çok sever. Eniştesi de onu çok sever. Burda olmadığı zamanlar hep görüntülü konuşuruz. Çok korkarım böyle şeylerden. Ama eşin ensest büyük ihtimal. Allah bildiği gibi yapsın. Nolur onunla dönme ve boşa onu. Elimden gelen ne varsa yapmaya hazirim bende ankarada oturuyorum istediğin zaman yaz bana  lütfen 
(183 puan) tarafından
Bu senin suçun değil ya neden utanıyorsun Sen naptın ki utanılacak. O utansın. Ben olsam babama söylerdim. Söylerdim de orda öldürürlerdi. Kesinlikle bosan. Bak bu işte çıkmak için seni dovecektir de
tarafından
Konuya bakar mısın ama canım nasıl söylerim ben bunu
tarafından
Söylerken utanırım söyleyemem ki Allah bildiği gibi yapsın onu birşey diyemiyorum beni hamile hamile ne hallere koydu
(183 puan) tarafından
Allah için bir cesaret al bir yerden. Napacaksın utanacaksın diye O serefsizle ömür mü gecireceksin. Yapma ya. O bunu yaparak kendi utanması lazım. Sen niye utanıyorsun. Ben olsam şimdiye kıyameti koparırdım yıkıp dökmedigim yer kalmamıştı. Hatta eşimi öldürmüştüm ki yapardım. Öldürürdüm.
(1,699 puan) tarafından
Direk soylemesin eger adam bunlari bildigini ogrenirse kadina bisey yapabilir evden kacsin sonra soylesin
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Okudum birdaha okudum dedim yaniliyorumdur.. Allah ıslah etsin bu sapkın kullarını. Baldızı için bunları yapan yabancilar için neler yapmaz.. keşke güzel şeyler diyebilseydim.. bundan biran once kurtulmayı deneyin
+1 oy
(1,808 puan) tarafından
Izledigi video kayitlarini ve cektigi videoyu telefonuna cek canim önce kendi ailesine söyle sonra sen annene anlat durumu allah yardımcın olsun inşallah 
+1 oy
(3,701 puan) tarafından
Senin kardeşine böyle düşünen senin evladına ne düşünmez 
+1 oy
(167 puan) tarafından

Sen bu kadar kötü Bi  durumda bunu buraya yazmak yerine o adamı rezil etmediysen ben senden de şüphe duyarım bu konu susulacak küsülecek Bi konu değil bu konu boşanacak ayrılanacak o çocuğun yüzünü ona gösterilmeyecek ve hatta onun ceza alması sağlanacak bir konu 

tarafından
Gerçekten o kadar haklısın ki. Bu hayatta affedilecek ve affedilmeyecek şeyler var . Bu durum asla ve katiyen affedilmeyecek bir durum . Çocuk için anma için babam için kim olursa olsun kimsenin hayrına dayanabilecek bir durum değil bu resssmenn sapıkklıkkk resssmenn !!!!!! Umarım akıllı davranır ve o adamın donuna kadar alır bir an önce ayrılır . Ailesine anlatsa yeter böyle sapikk adamla hangi aile çocuğunun evli kalmasını ister . Tövbe yarabbi ya
(167 puan) tarafından
Siizin gibi insanların varlığını bilmek bana huzur veriyor çok doğru söylüyorsunuz umarım akıllı olur ve bunu yapar
tarafından
Ya kardeşi yerine koyması gereken gencecik kıza yaptığı bu igrencligi yarın bigun kendi evladına yapmayacağı ne malum kanı bozuk resmen . Bunun damarlarında kan yerine iğrençlik pislikk akıyor .
0 oy
(402 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin a.zgın kullarını 
tarafından
Şuan hiçbirşey düşünemiyorum
(402 puan) tarafından
Bebeğini strese sokna boşver Rabb'im sorsun hesabını havale et gitsin tabii ki asla altında kalıp ezme kendini bırak herkes duysun sonuçlarına katlanacak mecbur
tarafından
Offfff Allahım sabır ver Rabbim
0 oy
(4,476 puan) tarafından
Sonuclarindan sen degil o korksun önce videoalri tedbir kanit amacli kendi telefonuna at sonra mevzuyu ac ve asla o adamla gitme sakin korkma bunu kendine asla yapma canim=( 

kisiliksiz adi mahlukta yaptiklarini odesin
tarafından
Şuan şok içindeyim gerçekten şok oldum ne düşüneceğimi bilmiyorum şuan sadece ona bunların hesabını sormak istiyorum
(424 puan) tarafından
Al bak kanıt olsun diyen tek ben değilim kuzum al sen onları
(4,476 puan) tarafından
Allah sana sabir versin ama asla kabullenme bu durumu
tarafından
Tamam alıyım onları dursun telefonda belli inkar ederse gösteririm
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oha yok artık
tarafından
Benim hayatımda artık buda var bunuda görecek mişim ne yazık ki
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum yuh artık ya baldızına bıle ypmş sa Allah bilir kızına fln düşünmek bile istemiyorum cnm dkkat et kızına rezil et tabı onun ne hakkı var oyle gzlı vıdeo çekyor terbiyesiz herif 
tarafından
Canım sen onu bide bana sor kız benim kardeşim o adam benim kocam bide bu bana benim kardeşime yapılıyor yıkıldım resmen
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ne sabahi bekliyorsun git kaldir sor hesabinii..ben yerinde olsam hesab dahi sormam direk kapinin onune koyarimm..
tarafından
Canım şuan çocuk falan uyuyor olay büyürse insanları bu saatle ayağa dikip rahatsız etmek istemiyorum çocuğumun psikolojisinide düşünmem lazım şuan o çocuk bi kavganın ortasında sesin bağırtının ortasında gözlerini açar uyanırsa hiç iyi olmaz
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Oha,  cusss , hep sanki sadcee o videolar da boyle konular var sanırdım

Demek böyle pislikler varmis. Kardeşinin tabi ki de haberi yoktur. Rezil herif . sakin onnla donme
tarafından
Ben nasıl aynı yatağa yatarım zaten artık onla hiç bilmiyorum yatamam
0 oy
(707 puan) tarafından
Allah hidayet versin bunun hesabını sorman lazım 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim çok üzüldüm. Rabbim yardımcın olsun ama o adama yaşanılmaz. Sabahı beleme ailen oradaysa toplan çık evden. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Direk o videoları kendi telefondan çek. Ondan sonra bunları gördüğünü söyle adi herife. Ve hemen boşanma davası ac. Resmen igrencin ötesi midem bulandı. Hadi pis video izlemesi belki bir yerde affedilir ama kız kardeşine göz koymak nedir ya inanamiyorum s.erefsiz k.pek. kuzum büyük konuşmuyorum ama benim başıma gelse yedi düvele rezim rezim rezil eder boşanma davasi acar bi de üstüne tazminat davası acar donuna kadar alırdım. Üstüne birde kızının kirli bezini bile göstermezdim sapık çünkü ahlaki bozuk diye 

İlgili bir soru bulunamadı

379,769 soru

11,368,641 cevap

34,850 kullanıcı

...