0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından

Bu hesabın paylaşımları gerçekten çok çocuk dostu ve faydalı. Uyku eğitimi ile ilgili olanı paylaştım linkte lütfen inceleyin. Piyasadaki asılsız pazarlamacı insanlara kanıp hem iç sesimize hem bebeğimize yazık etmeyelim.

https://www.instagram.com/p/CLvo7QYDwXx/?igshid=m49njo96zlgq 

3 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Biz de uyku eğitimi aldık ama beşiğe koy ağlaya ağlaya uyur metodu değil tabi ki uyku danışmanımız da böyle uyutmaya karşı. Ten temasına dayalı bizim uyku eğitimimiz. Bebeğimi uyutacağım zaman ninni söyleyip sırtını okşuyorum yada sadece dokunuyorum. 
(65 puan) tarafından
Eğer bebeğinizle olan bağınız güzelse ve her ikiniz de memnunsanız içine sinmişse ne güzel :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben üç çocuğuma da kendim uyku eğitimi verdim çok şükür de çocuklarım da hiç böyle bir sıkıntım Olmadı hiç kimseden de yardım almadım Şu anda üçüncü Bebeğim 4 aylık ve doğdu Doğalı küvezden çıktı çıkalı uyku eğitimimizde devam ediyor oğlum 10 yaşında saat 9.30 10 denildiği zaman uykuya girer kızım da 5 yaşında aynı şekilde 9.00 9.30 Kendimi o da uykuya girer hiç ama hiç Çocuklarım da sıkıntı yaşamadım Çünkü çocuklarımla sürekli tek başına ilgilendim
tarafından
Çok teşekkür ederim Sağ ol canım benim ben 19 yaşında anne oldum çocuk gelişim bölümü okurken babam yüzünden bırakmak zorunda kaldım 18 yaşında 17 yaşında görücü usulüyle evlendirildim O yüzden her şey ile çocuğumun Ben ilgilendim sezeryanlı halimle yatağından kalkıp Çocuğumu kucağıma alıp Ben çocuğumla sabaha kadar oturuyordum O yüzden Ben çocuklarımı eğitmek için hiç kimseden yardım almadım O yüzden kendim yani çocuğumla beraber ben büyüdüm Şu anda 28 yaşındayım 3 çocuk annesiyim eşimden Ayrılalı 11 yıl oldu oğlum benim yanımda ikinci evliliğimi yaptım iki kızım da bu eşimden O yüzden Ben çocuklarımı yine tek başına büyütüyorum Ben çocuklarımı koynumda uyutmam ın uyku eğitimi vermemin tek amacim ben annesiz Büyüdüm Anne kokusunu bilmiyorum O yüzden evlatlarımın da benim kokumdan marum kalmamasını istiyorum Ve ben hala anda Yeri geldiği zaman 10 yaşındaki oğlumla uyuyorum
(3,881 puan) tarafından
Mekânı cennet olsun canım annenin rabbim sabır versin
tarafından
Seda Yavuz Benim de 4 aylık prematüre Bebeğim 7 aylık doğdu bizim de dişlerimiz çıkıyor sürekli ishal oluyor ve ben yediğim şeylere çok dikkat ediyorum onun kakasını toparlayacak şeylerden Getiriyorum o yüzden ishal olmasını engelliyorum su içen biri değilim ama çocuğum için su içiyorum Sen de gergin olma sen gerildikçe çocuğunda geldin olur Ben de negatif enerji olduğu zaman benim 4 aylık bebeğim bana gelmiyor ben Oğlumun kucağına veriyorum o negatif enerji üzerimden gidesiye kadar almıyorum Ben bebeği çünkü çocuk benim yüzüme baktıkça kucağımda Durdukça ağlıyor sen gergin olma rahatlamaya çalış çocuğunun konuş bak o Sen onun yüzüne baktıkça Sen onunla konuştukça sana cevap vermeye çalışacak bundan emin ol
(3,881 puan) tarafından
Süt ve sut urünlerini yumurta alerjisi var zaten bişey yiyemiyorum ki dikkat ediyim. Çok zor gerçekten bide gazlı olunca 1 dk emip gazlaniyo sürekli böyle 11 de 10 da uyuyo gece zorla zorlana bu kadar da olur mu  diyom ya, sağol canım dikkat ederim
tarafından
Yok canım Annem ölmedi Keşke ölse de hani ben de öldü diyebilirdim En azından ama ben 11 aylıkken babamla boşanmışlar ayrılmışlar O yüzden ben anne sevgisini bilmiyorum
0 oy
(14,464 puan) tarafından
Bu yazı çok faydakı oldu benim için. Çok teşekkür ederim. İçim rahatladı:)
(65 puan) tarafından
Rica ederim sevindim :)

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 346 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 190 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 298 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,577 soru

11,203,447 cevap

34,504 kullanıcı

...