0 oy
2,367 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar cam ocak aldım bosch dan ama kurulumu daha yapılmadı videolarda patladığını gördüm cam ocaklarjn kararsiz kaldım inox ocakla degisimimmi yapsam? Kullanan var mı cam ocak? Mesela Tencere kapağı felan düşünce çatlama olurmu? 

13 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Benimkide cam kız nasıl patlamış korktum şimdi 
-Reklam-
0 oy
(118,475 puan) tarafından
Benimkide cam hic kullanisli degil
0 oy
tarafından
Bende cam ocak kullanuyorum daha bişey olmadı çok şükür . Onların böyle ince bı noktası var kenarında olduğunu düşünüyorum oraya çok sert bı şekilde vurulsa çatlar . Öyle tencere kapağı falan düşse bişey olmaz . Tek sıkıntısı demirleri tek tek olanda demirler çok kayıyor yer yapana kadar yani kullandıkça yer yapıyor ama ilk başlarda çok kayıyor 
tarafından
Youtubeda bir sürü patlayan cam ocak var onlari izleyince korktum cocuk var evde allah korusun cam.parcais gelse :((( yemek pişmezken bile durduk yere patlayanlar blvardi videoda çizilme felan oluncada çatlamaya neden oluyomus zamanla... çok şık duruolar inox ocaklar daaha demode napsam bilemedim hep korkuyla kullanmaktansa inox alim kafam rahat olsun diorum
tarafından
Sen bilirsin hayatım için rahat edicekse al tabi . Ama şöyle düşün hani nasıl bı buz parçasında kenarında ufacık bı yere sert dokunursyn çatır çatır çatlar bunlarda öyle çokk ufak bı noktası var . Öyle bomba gibi patlayanlari bilmiyorum .
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yok askm 3 buçuk yıldır kullanıyorum memnunum. Eskiden mis o patlama kaç cm yüksekliği ve koruması var. Bı tek kurulumda bana dedikleri en büyük göz varya solda bide onun üstündekk göz ağır büyük tencereleri orda pişir dedi bu zamana kdr hc bişi olmadı. 
tarafından
Markası ne acaba ? Bide o patlayanlarin acaba camlari incemi? Gerçi googla şikayet bolumunde boschla ilgilide catlayan cam.ocak şikayetleri okudum.  Yeni yani. Acaba yanlış kullanimdnmi oluyo off bilemedimki
(6,859 puan) tarafından
Simfer cnm markası. Arçelik felan alicaktim bu firma  sadece Ocak vs üretiyor yan ürünler yok daha iyi vs diye almıştım çok araştırmıştjm.sukur hicbisi olmadı cnm
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Benimki de siyah cam hiç öyle catlama patlama birsey olmadı onlar ona göre üretiyorlar onu zaten kolay kolay kırılmaz öyle 
0 oy
tarafından
Sirf bu korkumdan dolayı bosch inox aldım 
tarafından
Ya dün geldiler kurmaya geri gonderdim kararsiz kaldigim için . Kucuk tüple yemek yapıyorum suan:)) kararszlik ne kotuya:(  catlamayan nie yapamiolar amlamadim
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Siyah cam ocak alma da ıstersen git tüplü ocak al
tarafından
Yok beyaz aldım zaten :)) hiç uğraşamam siyahi temizlemekle:)))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benimki cam siyah hiç sevmiyorum
0 oy
tarafından
Arçelik'in siyah cam olanı aldım Ama şu anda benim evim sobalı ve ankastre fırın yerim olmadığı için sarıp sarmaladım Sakladım
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Cam ocaklarin genelde gömme tarzı olanları patliyor
0 oy
tarafından
Iki yıla yakın cam ocak kullanıyorum memnunum bence kullanıma bağlı 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Benümki arçelik cam çok çok memnunum 2 senedir çizik dahi yok temizlemesi çok basit bence değişim yapma

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gokyuzu15 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,603 soru

11,204,039 cevap

34,506 kullanıcı

...