0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Bi arkadaşım 5 aydır çocuk deniyor doktora gitmiştik doktor randevu verdi bugün çağırmış çatlama iğnesi yapmış internettejn baktgmzda tüp bebek tedavisi diyor birde 5 gün ilaç vermişti doktoru kullansın diye sonra bugün için hastaneye çağırdı bu bir tüp bebek tedavisi mi yardımcı oluemsnz merak ediyor cok

5 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından
Simdi bilenler daha net aciklar fakat tüp bebek degildir yüklü bi miktardır tüp bebek.

Bu yumurta catlatmak icin yapılan bir iğne yumurta catlarsa gebe kalma olasiligi artar sanirim arkadasinin adet duzensizliği vardı ve catlamiyordu yumurtası bu yüzden iğne yapmiş ve aşılama ile gebelik gercekleştirecek 
(35 puan) tarafından
Evet düzensizliği varmış canım yıllardır bide doktoru Bi ilaç vermiş adını söylemişti ama unuttum hamileliği kolaylaştıriyms bugünde çatlama iğnesi vurmuş demiş tedavi altında ilerliycez ilk dediğin de internettejn de öyle görünce yazdı bende bilmiyrm sizlere soraym dedm
(1,054 puan) tarafından
Ablam bu yöntemle bebek sahibi oldu ordan aklimda kaldi babasinin spermiyle yunurta çatlayinca yumurtaya alttan enjektĺrle enjekte edecek yumurtaya tutunma süresi olacak sonra böyle canm hayirlisyla olur insaAllah..
(35 puan) tarafından
Açıkçası merak ettiği yani tüp bebek tedavisi mi doktor ona demiş cinli adetin düzenleyelim bide 2 3 ayı bulur yada tedaviye başlayalım oda baslaylm demiş şimdi diyo tüp bebek tedavisi o bu yani diyo bugün iğne olduktan sonra aklına gelms
-Reklam-
0 oy
(35 puan) tarafından
Yardımcı olucak kimse yokmu arkadaşlar bu sayfaya bir uyeyz acaba 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ben kullandim ama tüp bebek oldu benimki
(35 puan) tarafından
Bugün ilk defa vuruldu öncesinde de 5 gün Bi hap kullandı doktor vermiş canım oda tüp bebek tedavisi mi ankamamis
0 oy
tarafından
Kuzucum hayır tüp bebek değil normal günlerde gebe kalma şansı %30 Ken yumurtlama döneminde hamile kalma olasılığı %90 kız kardeşine yapılan iğne yumurta çatlasın döllenme oluşsun diye 
(35 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yumurta catlasın diye vurulur canım 

Kontrole çağırır mutlaka çatlayıp catlamadigini gormek icin doktor 

Arkadaşınızın durumunu bilmiyorum 

Ama aşılama yada tup bebek onerebilir doktor 

Yada direk ilişki denenebilir yumurta catladiktan 36 saat içinde 
(35 puan) tarafından
Evet iğne vurmuş canım önceden fermente ne ilacın adıymış öğrendim şimdi 5 gün onu kullandı bugün de iğne vuruldu ilişki söylemiş işte şu zaman da girin diye oda internettejn tüp bebek tedavisi diye görünce anlamamış tüp bebek tedavisi mi bu diyo
tarafından
Tüp bebek tedavisindede kullanılır canım ama sadece tüp bebek anlamına gelmez
Aşama aşamadır bu tür tedaviler dedim gibi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervaaaa (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 250121u (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.