0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar ben yumuşak peyniri çok severim kaynanamla eşim çalışıyor kahvaltıda çok yerm ve haftada 2kere alınıyor peynir geçen gün kaynanam bugun peynir alicam dedi eşim bitti mi diye sorunca gülerek karın çok yiyo dedi o an anlamasinlar diye bende güldüm ama o zamandan beri yemedim bugünde eşime karın peyniri yemiyor demiş eşimde nolmis yani demis kaynanamla biz öle söyledik diye herhalde yememiş demis siz olsaniz alınır misiniz 

27 Cevaplar

0 oy
(677 puan) tarafından
Sende bu kadar çok yeme cnm :) ben alinirdim ama dikkat ederim o kadar yememeye
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Kaynanan doğru demiş alınacak bişey göremedim ben 
0 oy
(148 puan) tarafından
Alınırdım muhtemelen zaten şakadan anlayan biri değilim çok sinir olurum şaka yada böyle şeyler söylenince ciddiye alırdım kesin . Ve 3 aylık hamileyim canım nasıl çekti o yumuşak ezine peyniri  eşim nöbet çıkışı uyuyor iki kez odaya girdim çıktım uyanırda kendiliğinden peynir almaya gideriz diye  biraz daha uyanmazsa ona kıymak zorunda kalıp uyandıracağım 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Lokma saymış cidden ve takibe almış resmen kadına bak. Eşin para getiriyorsa eve ye gitsin ama lafını sok kocaman bir peyniri çatalla parasını kocam veriyor de sok ağzına 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alınmazdım benim kaynanam ben seviyorum diye yazın hep kiraz alır 3 er kilo onlara gidince direk en büyük tabagı bana verir çok yiyo çok seviyo der hep. Kaynanan peynir almayalım dememiş sonuçta karın çok yiyo demiş bunda hiçbşy yok 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kocam aliyosa peyniri alinmam daha da yerim kesesine bereket kocamın derim.. ama kaynanamlardan çıkıyorsa para asla yemem aldıklarını
0 oy
tarafından
Alınırım tabi basbaya az ye demiş 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 310 göst.
0 oy
18 cevap 380 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu