0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar bebeğimi çok kabız ne yapmalıyım .kaysı suyundan içirdim ama bı turlu yapmadı.

6 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Kaç aylık ? Zeytinyağı içirebilirsin 
(128 puan) tarafından
Ya da bir kulak çöpü al zeytinyağına batır her iki tarafını da, sonra hafif hafif çocuğun makatına sok. Oğlum 2 aylık falandı biz öyle yaptık anında yaptı çocuk, tedbirli olmak lazım hemen bezi kapadık ;)
(33 puan) tarafından
10 aylık iki gündür kabız başka ne yapabilirim acaba kabızlık için lütfen yardım edin çok zorluyo beni
(128 puan) tarafından
Ben kendim için zeytinyağlı incir kürü yapıyorum sabah aç karnına yiyorum, ha başlarda etkisini gördüm ama bünyem ona da alıştı. İnciri küçük küçük doğrayıp kavanoza koyuyorum üstünü basar şekilde de zeytinyağı döküyorum kavanozda bekliyor öyle, en az iki gün beklemesi lazım ve ne kadar çok beklerse o kadar iyi. Ben ağzına kadar dolduruyorum baya uzun gidiyor. Neyse ben aç karnına ondan yerken oğlum da istiyor 2.5 yaşında, ona verdiğim gün maşallah acayip çalışıyor bağırsakları.
(852 puan) tarafından
Gun kurusunu suyunu ivir
-Reklam-
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bugün öğrendim armutta iyi geliyormuş bi tane doğra  az da zeytinyag dök blendirden cek ben daha bi tane verdim hemen yaoti
0 oy
tarafından
Armut püresi ver anında boşaltır ')
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Armut yedirebilirsin. Bol su içmesi lazım en önemlisi. Benim oğlum suyu az içti mi kabız oluyor. Kuru kayısıyı az bir suda haşlayıp yediriyorum. Kuru incir de iyi gelir. 
0 oy
(2,909 puan) tarafından

image

bunu deneyebilirsin
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bal kabağı çorbası yada bal kabagiyla armutu ezdirip verebilirsin corbalarina zeytinyağı koyarsın.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 127 göst.
0 oy
14 cevap 175 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
0 oy
2 cevap 37 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...