0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (154 puan) tarafından
Kuş besliyor 25 30 tane kuşu var 7 24 saat hayvanlarla ilgileniyor telefon da ayrı kuşların için de durmadan telelfon da da durmadan kuş tavuk hayvanlara bakıyor ilgi die birşey yok istemediğimi diyince buna alış diyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,744 puan) tarafından
Ay benimki de bir ara tutulmuştu bahçeli ev alalım bahçesinde kuş kedi köpek besleyeceğim diye o anda gözüm karardı ne diyorsun sen dedim hiç sevmem hiç haz etmem hayvanlardan her türlüsünden hem de bayağı bir tartışmıştık sonuç şu an apartman dairesinde oturuyoruz kuş falan yok kedi köpek de yok keşke sen de en baştan eve ****** sokmadan önce tavrını koysaydın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kus derkn nasil kuş bakiyo
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Valla canım 6 senedir evliyim 6 senedir eşim kuş bakıyor bir ara çok kazandı sonra taşınma vs. Derken kuşların hepsini satmak zorunda kaldı o ara maddi sıkıntı da olmuştu baya destek oldu ordan gelen para. Hala da bakıyor şimdi daha az. Bı ara balık baktı onlarca akvaryum aldı. Sonra tavuklar aldı yumurtasını yiyoruz bı senedir. Adam hayvanları seviyor. Sanırım alıştım bende. Bişey demiyorum hiç. Ama ilgisini de eksik etmez bizden. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ohooo bu bir hastalık Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
AA aynı benim eşimi tarif ettin kız..bizimkinin dövüş horozları var..bütün gün onlarla ..evin içinde de telefon izler..dışarda gezeccegine evde olsun diyom artık sesim cikmiyo ..ne.yapayim zamanında.cok uğraştım..vazgeçmedi...bende.biraktim..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 500 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda eda 91 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 177 göst.
0 oy
7 cevap 131 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mucizem3232 (379 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,484 cevap

34,871 kullanıcı