0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (524 puan) tarafından
Alip memnun kalan var mi malum bebekle temizlik cok zor oneriyormusunuz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemde nasıl o benim gelinim iki gözümün çiçeeeğiiii her gün saat 12 de kendi kendine çalışır supurur siler bana sadece toz almak yemek yapmak çamaşır falan kalıyor . Bu zamana kadar almadigim için kızıyorum kendime 
tarafından
Tatlim kredi kartına taksit falan yaparsanız çok fazla faiz biniyor Hepsiburada dan alışveriş kredisiyle almayı denesin eşin . Umarım alırsınız bana teşekkür edersin bir alissan rahatlığına . Öyle ay bu ne ben bunun yaptığı temizliğe güvenemem falan diyenler olucaktir sakın aldırma döve döve süpürüyor benim halıları şaşirirsin . Tek sıkıntısı püsküllü halılara takılıyor
(307 puan) tarafından
Aa tamam canım söyleyeyim yarın bakalım bir. 10 buçuk aylık kızım var. Günde 2 kere süpürge açıyorum siliyorum. Emekliyor yürüyor yatıyor yerlere içim rahat etmiyor yapmazsam. Hem bana kolaylık olur hem kızımla daha çok vakit geçiririm hem de dinlenirim :D alırsak yazarım buraya :D
(524 puan) tarafından
Ya bende cok heveslendim modellerinin ne farki var anlagamadim bide pro olanlari var galiba hepsi silip supurmuyomu hangisini almak daha mantikliki hem en iyisi olsun hem en ucuzu olsun diye dusununce trendyoldada 1600e gordum aslinda kacirmadan alabilsek keske
tarafından
Ya bende almak istiyorum da evde wifi olmazsa çalışmıyor mu?
tarafından
Çalışıyor ama haritalama yapmıyor kafasına göre süpürüyor engel olarak birşeyleri algılamıyor mesela benim boş odamda ütü masası çamaşırlık falan var onları engel olarak algılıyor haritalama yaptığı için onların olduğu yere gitmiyor
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Etrafımda kullananlar mamnun
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ben hamileyim hem de çalışıyorum diye aldım sürekli süpürge çalıştırmaya gerek.kalmiyor her yeri tertemiz süpürüyor birisi internet olmadan olmaz demiş ama wife bağlamadan da odaya bırakınca her yeri dip köşe süpürüyor benimkinin paspasi da var o özellik de Çok iyi 
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Benim de hem Küçük çocuğum var hem de çalışıyorum eşim hediye almıştı sağ olsun sevgililer gününde her gün açıyorum bütün odalara sırayla giriyor her yeri süpürüyor ama istersen şu odayı süpür bu odayı süpürme diye de ayarlaya biliyorsun silme özelliğini de haftada bir ya da iki gün çalıştırıyorum ama çok güzel pırıl pırıl siliyor ben çok memnunum özellikle çalışan ve çocuklu evler için mükemmel bir şey
tarafından
Ben de Alaçam ama merak ettiğim halıları da temiz süpürüyor mu yoksa temiz yaptığı sadece fayanslar parkelermi
(2,750 puan) tarafından
süpürüyor canım etmedikten sonra sadece fayans için o kadar para verilir mi bunları her yeri tertemiz duruyor sadece silme özelliğini çalıştırdığın zamanlar halıları toplaman gerek yoksa halıyı da silmeye çalışıyor o zaman içindeki su çok kirleniyor ve hala daha pis oluyor halıları silinmiyor yani sadece süpürüyor
tarafından
Halıları da güzel süpürüyor yani hangi marka kullaniyon cnm nereden aldin
(2,750 puan) tarafından
eşim sevgililer günü'nde hediye almıştı canım bana hepsiburada'dan aldığını biliyorum ama roborock 5S Max benimkinin markası hem silme hem süpürme özelliği var
tarafından
Teşekkürler bebeğim❤️
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Sanrım 1 yıldır kullanıyorum memnunum. Tek sıkıntı yerdeki herşeyi toplaman lazım halı örtüsündne dolayı halının kenarları kalın oraya takılıyor bazen. Ama genel olarak işimi kolaylaştırıyor. Bendeki xioami vacuum mop pro. Hem silme hem paspas özelliği var trendyoldan almıştım 
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Bu postu görünce bi araştırma yaptım ve para biriktirip almaya karar verdim. :D Evim iki katlı olacak ve ikinci çocukta düşündüğümden çok hoşuma gitti. Tabiki eşim güldü ve alma niyeti yok:ermm:

0 oy
(3,552 puan) tarafından
1 senedir kullanıyorum çok memnunum. Xiaomi vacuum mop pro benimki. Kızım emekliyor o yüzden yerde hicbir şey olmaması gerekiyor çok kullanışlı oluyor bu yüzden 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esra125 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 380 göst.
20 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu

380,380 soru

11,389,184 cevap

34,894 kullanıcı

...