0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından

Günaydın kızlar, diğer tarafa sordum da cevap alamadım, 33+6 haftalık hamileyim. Yattığım zaman sağdan sola dönerken vajinam ağrıyor, aşırı zorlanıyorum dönerken. Ya da sabah uyandığımda yürürken de aynısı oluyor, doktor idrar yolu enfeksiyonu fazla dedi ilaç kullanıyorum enfeksiyondan olabilir mi bu? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Enfeksiyon olabilir, bebek büyüdüğü için baskı yapıyor olabilir. 
(327 puan) tarafından
Enfeksiyon için ilaç kullanıyorum bir haftadır ama geçti mi bilmiyorum, uzun süre hareketsiz kalıp hareket ettiğimde oluyor, inşallah geçer, teşekkür ederim
tarafından
O çok normal. İleri mi haftalarda daha yoğun olur ağrı. Bebek büyüyor alta baskı yapıyor. Çati ağrısı diyorlar genelde
(327 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, ilk hamileliğim normalse eğer içim rahatladı:)
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Enfeksiyondan da oluyor.Bebek vajinaya baskı yaptığı için de oluyor.
(327 puan) tarafından
İkisi birleşti bende galiba, enfeksiyon yoğun çıktı çünkü. Çok teşekkür ederim
(3,895 puan) tarafından
Benim ilk gebeliğimde 33-34.ncü haftalar bebeğim çok baskı yapıyordu sanki bıçak saplanmış gibi bir ağrı yani çok kötüydü birde zonkluyordu.Bnde de enfeksiyon vardı ilaç kullanmıştım geçti.
(327 puan) tarafından
Erken doğurmaktan korkuyorum bende ağrı baskıdansa eğer içim rahat etti :)  bir hafta kadar oluyor ilaçlar bitmedi tekrar da kontrole gitmedim geçti mi geçmedi mi bilmiyorum hiç
(3,895 puan) tarafından
Benim doğumum 38+5'de oldu yani 5 hafta bu düzensiz ağrıları sancıları çektim.Yalancı sancılar da olabilir korkma bnmki tam vaktinde geldi inşallah seninki de vaktinde gelir :)
(327 puan) tarafından
Amiin inşallah bekliyorum heyecanla :)
0 oy
(69 puan) tarafından
Yaa aynısı bende de var hele ayağa kalktığımda ilk bir kaç adım zor atıyorum hiç de sormadım doktora gerçi randevu da yok ama normal sanıyordum inşallah enfeksiyon değildir 
(69 puan) tarafından
Valla tahlillerime öyle Üstün körü bakılmıştı bebek iri demişti o da olabilir bilginiz var mı idrar tahlilinde hangi sonuca bakılıyor
(327 puan) tarafından
Bi e nabız dan bakıp yazayım olur mu
(327 puan) tarafından
CRP 8,7 (normalde en yüksek 5 olması gerekiyormuş), Bilirubin 0,13(en yüksek 0,7 olması gerekiyormuş) benim yüksek çıkan bunlarmış yine de yanlış bilgi vermek istemem
(69 puan) tarafından
Bende baktım lökosit m 0 - 5 arası normal değer benimki 9 çıkmış maya hücresi 1 yazıyor Bi sorun olsa söylerdi herlade
(327 puan) tarafından
Aynen doktor söylerdi, bebek büyüdüğü için baskı yapıyor demek ki sizin
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Enfeksiyon dedi ise ondandır canım geçmiş olsun 
(327 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım evet enfeksiyon var dedi
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Enfeksiyon agrı yapıyor ama dönerkende hemen dönme doğrulup öyle dön 
(327 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapayım artık çok zorlanıyorum çünkü
(2,266 puan) tarafından
Birden dönünce bende de agrı oluyor doktor öyle dönme dogrul hafif öyle dön dedi bizde 33+2
(327 puan) tarafından
Yaa maşallah çok az kalmış sağlıkla kucağına alırsın inşallah :)
(2,266 puan) tarafından
Amim canım sende inş saglıkla doğsunlar
(327 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
tarafından
Çatı ağrısından oluyordur canım aynısı bende de var alt tarafımın kemiği kırık gibi ağrıyor 
(327 puan) tarafından
Evet ya erken doğuracağım diye korkuyorum :)
tarafından
Doğurmazsın inşallah canım ") fazla yorma kendini ağır iş falan yapma dikakt et
(327 puan) tarafından
İnşallah, öyle aman aman bir şey yapamıyorum zaten belim çok ağrıyor günlük rutin şeyleri yapıyorum sadece :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 37 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 209 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde OYolyol (606 puan) tarafından soruldu