0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
Eltım iğrenç bi insandır iftirci yalancı kayın babam bunu biliyo ama onu benden daha çok seviyo herseferinde yanımda övüyo çok üzülüyorum nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum kendisi çok yalaka biri olduğu için benden daha çok seviliyo kızlar kalbim çok kirildi kaynanamla esini sevgili dedi yatiyolar dedi buna rağmen benden daha çok seviliyo kıymet değer veiriliyo kızlar ister istemez üzülüyorum............

5 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından
Gerçekten iyi insanların değeri Yok bu hayatta anladım kizlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten iyiler değer gormez canım kotuler gorur
(302 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekten bak
tarafından
Allah'a havale et
0 oy
tarafından
Senin yanında kötülese yere soksa daha çok nefret etmene sebep olacak bu kadar kötü biriyse sem arana onla mesafe koy onun dedikodunu yapma çıkar aklından boşver yaa Allah görüyor 
(302 puan) tarafından
Aynen canım boşverdim zaten
0 oy
tarafından
bence direk onlara söyle tatlı diller ben sizi seviyorum sizinde bana karşı daha farklı olmanızı istiyorum diyr üzüldüğünü belli et anlayan insanlarsa 
0 oy
(145 puan) tarafından
Eltin kötü eşinin ailesi de bunu bile bile ona değer veriyorlarsa boşver onların sevgisinden hayır gelmez hatta durabiliyorsan uzak dur arana mesafe koy 
(302 puan) tarafından
Öyle yapacam canım bide benin teyzem ve eniştem kaynanamla kayinvalidem üstelik hiç kirmadim 2 senedir hiç üzmedim onlari ama onlar benim gibi yapmıyorlar kendi leri bilir
(302 puan) tarafından
Kaynanamla kayinbabam benim eniştem ve teyzem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 278 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 257 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 262 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu

377,137 soru

11,286,600 cevap

34,694 kullanıcı

...