0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanimlar 6 aylik gebeyim haliyle kilo da aldim 11 12 kilo civari kendimi asiri hantal hissediyorum boyle giderse normal dogurqmicagimdan korkuyorum yapamam gibi geliyor. Markete pazar gitsem catim cok ağrıyor sanci giriyor belik agriyor. Acaba vucudumu dinclestirmenin bir yolu var mi yuruyus yapsam erken dogururum diye korkuyorum. Kafam cok karisik ne yapacagin bir akil verin. Bu arada ikinci gebeligim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende ogleyim 9 kilo aldım kendimi gup gibi hissediyorum
tarafından
Aynen valla pek dinlenemiyoumda 2 yasinda da cocugum var. Ama bogazimda hic durmuyor :)
Kendimj garfield kedisi gibi hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Öyle olmuyor canim 63 kiloyla hamile kaldım 6 aylıkken 78 kilo oldum doktorum fazla kilo aldın dedi ama bebek hic almamış simdi 8 aylık oldum zayıflamaya başladım diyordum 100 kilo olcam ama artık bise yiyemiyorum 
tarafından
Bende öyleyim yaa 65 hamile kaldim 76 77 olmuşum. Ilk gebelikte toplam 15 kilo aldiydim ama bunda bu gidisle 30 kilo olacak heralde ama nasil doguram normal yoldan cok zor gibi görünüyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Her gün düzenli yürüyüş öneriyor doktorlar sen fazla kilo almışsın canım bende 5 aylık hamileyim daha iki kilo aldım bundan sonra daha hızlı kilo alacan çünkü iyice yerinden kalkamazsin bence dikkat et her gün yürüyüş yap 
tarafından
Aynen bende yuruyus dusunuyorum halbuki ilk gebelikte hic boyle degildim. Ikinci de cok kotu oldum
(4,700 puan) tarafından
Yürü canım benim de biraz geçsin basliycam yürüyüşe yürüyüş yapmasam da 18 aylık oğlum var oturmaya fırsat bulamıyorum ne kadar hareket o kadar iyi bence
0 oy
tarafından
O ne demek yani hantallasmak ne demek
tarafından
Yani ağırlasmak anlamında kolumu bile hareket ettirirken kendimi çok agir hissediyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
=)) ben de aynıyım 8.aya girdim 17 kilo aldım ama günlük 2500 adim yürüyorum yarim saat 45 dk bebeğim ters o dönsün diye inşallah. Hareketli olmadığımız için böyle oluyor aslında çok kilo da aldık 
0 oy
(513 puan) tarafından
3.aydN beri yürüdüm son ayima kadar evimi temizledim mis gibi yaptim sporumu yaptim allahin izniyle 39 haftada normal dogurdum kimsede gelip bi işin varmi demedi
0 oy
tarafından

Hamileligin basında kac kiloydun kız eşimin arkadasi geldi karisiyla 90 kilo olmuş 7 aylık kadın kimildayamiyo esim korkmus o gunden bu yana biz napicaz deyip duruyo kimsemiz yok şuan 58 kiloyum 4 ayligim:(

tarafından
65 kiloydum
tarafından
Hım varmis senin biraz ben 55 den basladım Allah yardımcin olsun
tarafından
Sagol canim seninde
0 oy
(74 puan) tarafından
Bende 6 aylık hamileyim 8 kilo aldım. Kızım da 9 ayda toplam 8 kilo almıştım. Zaten 6. Aydan sonra almaya başlıyoruz Allah yardımcımız olsun :) 
tarafından
Amin Sagol. Canim seninde insallah

İlgili bir soru bulunamadı

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...