0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
kapalı
İyiki burası var içimizi döküp bi nebze rahatlıyoruz az önce eşimle şiddetli tartıştık kaynanam yüzünden kapıyı çarptı çıktı gitti evden bundan 3 hafta önce kaynanam kızımı görmek istedi bende evde yok annemlerde dedim gelince haber edersin gelirim dedi bende dedimki gel çay yapayım içelim yok dedi torunum gelince gelirim dedi kızımda akşam 11 de geldi zaten yasak var haber etmedim ertesi günüde kaynanama yatıya göndericem bu yüzden haber etmek aklıma gelmedi nasıl olsa oraya gidecek diye akşama doğru kaynanam bana yazıyor tehditkar sözlerle senin karşında kim varda haber etmiyosun benim canımı sıkma oğlumun canınıda sıkma otur oturduğun yerde kendin ol adam ol gibi gibi msjlar attı ben okuyunca şok oldum mevzu bu konuşmuyoruz bugünde kaynanam kızımı almaya geldi yukarı çıkmadı eşim aşağı indirdi sonra tartıştık annemi neden eve davet etmedin diye istemiyorum o kadını artık 3 yıldır neler yaptı neler anlatmakla bitmez ben doğuma giderken dua ediyordu arkamdan inş sende ölürsün karnındakide ölür diye boşanıcaz dedi eşim 11+3 haftalık hamileyim o bebeğide aldırıcaz dedi sonrada evden çıktı gitti o kadar çaresizimki annesinin yaptıklarını görmüyor bana iyimser anlatıyo annesini bende anlatmaya çalışıyorum annesinin yaptıklarını kabullenmiyor sen şeytansın diyo bana lanet olsun böyle insanlara annesi melek ben şeytanım eşimin gözünde boşansam 2 çocukla zor daha önce 3 ay ayrı kaldık annemlere gittim zorluğu gördüm boşanıp ev tutsam desem geçim çok zor iş bulmak çok zor hamileyim zaten napıcam bilmiyorum çok çaresizim hamile olmasaydım tek çocukla herşeyi göze alırdım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 576 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 578 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap