0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Iki hafta etti nerdeyse toplasaniz iki gun bile kalmadilar kardesim ameliuat oldu hastanrde annem yaninda yol uzak gitsemde birakmiyorlar ziyaretci yasak ameliyat gunu gittim ama kardesimi goremedim goruntulu ariyom ama ne bilim uzaktan geldiler sekiz aydir hasrettim simdi yine uzagiz kardesim iyi olsunda ciksinda telafi ederiz ama yakinken birbirimizi gorememek cok zor ya cok istiyorum gitmeyi ama ne birakiyorlar nede kizimi birakacak kimsem var 

4 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bişey olmaz istemeyerek gitmiyorsun ya çıktığında gidersin üzülme
tarafından
Ciktiginda gelecekler bize canim ama cok ozledim zTen uzaktayiz birbirimizden kirk yilds bir geldiler ama onuda digru durust goremiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok zor canim corona gurbetlıgı iyice maf etrı
tarafından
Sorma canim annemler kardesimin ameliyati icin bana geldiler ama hep hastanedeydiler goremedim ki ameliuat olacagi zaman gittim annemi gordum kardesim ameliyattaydi goremedim sonradan birakmadilar gitmek istiyorum ama zoyaretci yasak
0 oy
(118,983 puan) tarafından

bende ozledim :'(

tarafından
Sorma kanka bdnde ozledim hastanrden cikmalarini bekliyom gelecekler bana ondan sonra oruc bitunce bende gidecem
0 oy
tarafından
Ben 8 aydir seslerini bile duymadım bunada şükret sen.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 269 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 374 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,716 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 409 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 461 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu

377,173 soru

11,287,648 cevap

34,693 kullanıcı

...