0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim koranaydi 5 gündür hastaneye gitti yatış vercegini söyledi napcam ben ya ciğerlere kadar inmiş diyo birşey olurmu çok korkuyom ya offff 

9 Cevaplar

0 oy
(3,274 puan) tarafından
geçmiş olsun cnm merak etme iyileşir 
tarafından
İnsalla canım ya :( saolasin
-Reklam-
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Rabbim sifa versin bol bol oku
0 oy
(130 puan) tarafından
RABBIM SIFA VERSIN CANM RABBIM SANA BAGISLASIN INSALAH GUZEL HABERLER ALIRSINIZ RABBIM ACIL SIFALARR VERSIN GUZELIMMM :(:(
0 oy
tarafından
Gecmıs olsun canım ınsallah bırsey olmaz 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Benim amcam hem kalp hastası hem şeker hastası, akciğere inmiş korona, 10 gün hastanede yattı şimdi sapasağlam çok şükür, rabbim eşine de şifa versin inşallah 
tarafından
Amin canım insalla iyii olur benim eşimde size de geçmiş olsun onunki daha agirmis .saolasin
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun iyileşir de sende iyi haberler alirsinn hastanede daha iyi tedavi görür inşallah
tarafından
İnsalla canım aminnnnnn insallaha ya dua edin
0 oy
(780 puan) tarafından
Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah korkma canım kendinide üzme eşinede moral ver bişey olmaz inşallah hastanede yatmak kötü bişey deil tedavi icin yatırıyorlar emin ol ecel gelirse sıcak yatağında yatarken ve hiç bir hastalığı olmayan bile vadesi dolunca gider korkma sen moralinide yuksek tut çok geçmiş olsun
tarafından
Saol canimallah razı olsun dua edin :(
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cokk gecmiş olsun
0 oy
(40 puan) tarafından
Belirtileri çok mu ağırdı? Öksürüğü nefes darlığı falan mı vardı acaba? Neden yatış verdiler? Allah yardımcın olsun en kısa zamanda iyileşir umarım benim eşimde pozitif şu an o yüzden sordum 
tarafından
Evet öksürüğü çoktu cnm aşırı oksuruyordu ciğerleri çıkacak kadar galiba ondan ciğerlerine vurdu hiç iyilesmiyom diyordu 5 gün öyle çekti keşke hemen ambulansı cagirsaydim bilemedim
tarafından
Eşinin ki nasıl geçiyor kötümü . Benim eşim sürekli usuyordu duş alıyordu sık sık ateş basiyordu bazen de vücudu çok ağrıyordu birde gribti
(40 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah çok üzüldüm. Eşim çok hafif geçiriyor sadece tat ve koku kaybı yaşıyor eklem ağrıları oldu ama geçti. Senin için de eşin içinde dua edicem en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah eşin
tarafından
Saol canım Allah razı olsun bende size dua edcem senin eşinde iyi olur insalla

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 485 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hsret.1234 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,623 göst.
7 Nisan 2020 Aile kategorisinde Esra22 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 382 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 343 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...