0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bugün gittik ama yine yok geçen c.tesi gittik oturuyordu.  Bugün de göstermedi sırtı dönük dedi. Kaldı 3 Mart Çarşamba günü 3 lü tarama testi yapılacak artık gösterirse gkstermesse 10 Mart normal kontrolümüz var tekrar kızımda 12 haftada tahminde bulunmustular nasip artık. 16.0 haftalık olduk 

Siz nasılsınız hanımlar neler yapıyorsunuz

9 Cevaplar

+1 oy
(76 puan) tarafından
Muhtemelen kızdır benimde öylydi doktor dedi genelde terbiyeli edebli olanlar kızlardr diye 18 de öğrendim
tarafından
O belli olmuyor cnm çünkü kızımda 12 haftada öğrendim ablam oğlunu ayrintilida öğrendi
(76 puan) tarafından
Vala bir  erkek bir kız dediler sonra da kesin kız dedi çok utangaç ve edepli bir kız dedi:) bana artık bilmiyorum
tarafından
Öyle şeylere inanmam şimdi bizimki 12 de gösterdi edepsiz miydi sürekli vurgulayarak söylüyorsun
(76 puan) tarafından
Ayy yok kuzum ne alakası var tövbe bismillah ben kurban olurum her hallerine doktor öyle dedi demekki bu yüzden kendini göstermiyor dedi yanlış anlamayın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Büşra benim içinde dua edermisin seninle çoğu şeyi (gebelikle ilgili olan kısımları) birebir yaşadım. Kilo verip bende Hamile kalmak istiyorum bana da dua edermisin. Hamilelerin duası daha çabuk kabul olur derler .  Sağlıklı hayırlı bi şekilde evladım olması icin dua edermisin .
tarafından
Ederim cnm
tarafından
Allah razı olsun kuzum
+1 oy
(289 puan) tarafından

Bizde 16+3 olduk 3 martta randevu var. Ben 13. Haftada cinsiyeti öğrendim şükür :)

Bakalım 1 ay oldu bebis ne durumda gidince gorucem:angel:

Senin de Allah sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin hayırlı evlat olsun inşallah <3

tarafından
Amin inşallah canım. Allah razı olsun cnm. Sende sağlıcakla alırsın inşallah ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kız geçiyor sanki içimden sağlıkli olsunlar da farketmez en kısa zamanda öğrenirsin 
tarafından
Öyle cnm en hayırlısı olsun inşallah. Sağlığı yerinde olsun yeter alışveriş derdim yok. Ablasının kıyafetlerinden kullanicam
0 oy
(119,461 puan) tarafından
olsun kiz saglikli olsunda gec gostersin
tarafından
Öyle cnm ❤️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Zaman ne çabuk geçiyor. Sağlıkla kucağınıza alırsınız insaAllah canım.
tarafından
Geçti valla ama bide bana sor
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hamileliğini paylastigin günü hatırlıyorum ne ara 16 oldu zaman su misali gerçekten. Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah kız erkek hiç farketmez senin içinde tartışmasız biliyoruz❣
tarafından
Allah razı olsun cnm. Gerçekten. Cinsiyeti önemli değil. Bildiğin gibi.
0 oy
tarafından

Oy canım utangac senın bebe:)

Kayranın uyumasını beklıyorum canım onu izliyorum telsızden :) 

tarafından
Ah uyudun kuzum cok aksı oldu cok
tarafından
Büyüyor annesi normal yer onu teyzesi
tarafından
Ah cok tatlı ye teysesı yeee
tarafından
Watsaptan atayım bizimkini cnm çok tatlı teyzesi. Bal bal
tarafından
Oy at kuzum at hemde ne bal
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Maşallah yolu yarılamaya az kalmış canım canım rabbim gönlüne göre versin hakkında hayrlısı olanı
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...