0 oy
1,408 göst.
Aile kategorisinde (1,490 puan) tarafından
Eşiniz arkadaşları ile birlikte iki günlüğüne denize Antalya ya gitmek istese yazın ne dersiniz arkadaşlarıda evli 

75 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Gitsin.  Güvenim sonsuz yapacak olan adam benle gifincede yapar Deniz bu bertaraf cibil karı dolu 
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim eşim gitti bn soru etmedim cnm 
0 oy
tarafından

Devenin nalı derim ananın evi şurada dönüşte eve gelme açık ve net 

Başıma geldi de gerçekten iş yerinden patron demiş bayramda hesaplar benden Antalya turuna çıkalım delirdim dedim dedim o patrona de gelmeyem iş yerine hiç iyi olmaz :angry:

0 oy
tarafından
Kadın ve erkek yerleri ayrıysa bildiğim yerse gidebilir. Ama başka türlü asla
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben gitmesin de sakınca olmadığını söylerim. Biz de fikir alış verişi vardır, izin alıp verme yoktur. Böyle bir durum da eşim arkadaşlar böyle birşey diyorlar senin fikrin nedir diye sorar ona göre de fikrimi söylerim.
0 oy
(598 puan) tarafından
Güveniyorum ama izin vermem benle gitsin parasını benle harcasin :D
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ya bende gelirim yada olmaz derdim erkek erkeğe gidecez derse ee ordada kızlar var kızların yasak olmadığı bir yer size uyuyorsa banada uymalı yoksa izin yok nokta
0 oy
tarafından
Hemen o dakika valizini hazırlardim valla ben adama evden git diye yalvarıyorum benle yapışık sağolsun :D
0 oy
tarafından
Gidebilir sorun yok .
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Evli erkek eşini bırakıp nasıl gidecem der ya eşi ne soba borusu mu..onsuz nereye gidiyor onun canı yok mu hem de denize hemde tek
0 oy
(530 puan) tarafından
İzin verirdim yapacak olan her türlü yapar kısıtlamayı sevmiyorum 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben olsam kocam beni göndermez bensiz hiçbi yere gidemezsin der hep. Yanımdan hiç ayrılmaz maşallah  adam nereye gitse birlikte gidelim der çok şükür. Ama desem ben arkadaşlarımla gezeyim hayır der sana güvenim sonsuz ben insanlara güvenmiyorum der o yüzden bende eşime güveniyorum ama dışarıdaki kadınlara güvenmiyorum artık evli erkeklere bile sarıyorlar o yüzden gitmesin evli adam zaten eşine değer verip seviyorsa onunla gezer tozar eğlenir başkalarına ihtiyacı olmaz. 
0 oy
(833 puan) tarafından
Benim izin veririm canım kocama güvenim tamsa gönderirim .yeri gelir bende giderim arkadaşlarımla .
0 oy
tarafından
Bizimki gidiyor zaten  birisi evli sadece diğerleri bekar 

Ama düzgün insanlar zaten medresedrn arkadaşları 

Ne olcakki güvendikten sonra

Ama bizimkiler maraş tarafına gidiyor haram olan yerlerden uzak durmaya çalışıyorlar 
0 oy
(689 puan) tarafından
Gidebilir evdeyken de pek bizle ilgulenmez o yuzden kendi bilir
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Çalışıp bana çocuklarına getirirken neden getiriyorsun demiyorsam tatile.de gitmesine birşey demem ki gitmisligi de var yani 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ben gönderiyorum bebeğim kucuktu sende gel dedi ben gitmek istemedim  kaç defa gitti hemde Kıbrıs'a güven şart canm.evlilikte he ben istemesemde gitmez tabi
0 oy
(468 puan) tarafından
Asla gidemez göndermem  gitmek istiyorsa ben varım karısını götürebilir 
0 oy
tarafından
Ben gönderirim kocişim stres atsın 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Gidebilir bende gidebilirim evlendik diye birbirimizi kısıtlamayız 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.