0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (874 puan) tarafından

Kızlar eşimin beni aldattığına denk gelmedim telefonu gizli saklı değil şifresini de bilirim sosyal hesaplarıda telefonumda girişli ama son zamanlarda tuhaf şeyler oluyo mesela asla 11 de dışarı çıkmazdı ilk defa bu gece biraz çıkayım hava alayım dedi benim amcamın oğlu var ona uğrayayım falan vs bende aradım amca oğlunu sordum evdeyim beni hiç aramadı dedi. Geçende ben iki dk arabaya gidip geleyim dedi yarım saat arabada kaldı sanırım bilmiyorum yaaaa ne diyorsunuz ne olabilir :(

8 Cevaplar

0 oy
(4,151 puan) tarafından
Takip et bakalım illa bir açık verecektir ama inşallah Rabbim korktuğun  yere ugratmasin
(874 puan) tarafından
Amin gerçekten tuhaf yani sosyal hesapları bende olmasa hani beni aldatıyor dicem biriyle konuşuyor dicem ama cok değişti bazen anlamsız çıkıyor dışarı garip yaa :(
(4,151 puan) tarafından
Sosyal hesaplara güvenme fake olarak açabilir sen arada bir iyice bak telefonuna
(874 puan) tarafından
Ya son zamanlarda telefonu hep yanında elime geçmiyor fazla ama ilk fırsatta bakıcam. Durup dururken bakmayayım diyorum ama telefonu şarja taktığı esna bakayım desem temizleme ihtimali vardır yanş
-Reklam-
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Niye böyle bişey yapsın ki sana karşı tavrı nasıl son zamanlarda eskisiyle aynıysa bişey yoktur ama eskisinden daha çok ilgiliyse de ilgisizlestiysede bi sikiniti olabilir ama ben şuna çok inanıyorum kadın hisseder 
(6,957 puan) tarafından
Sen kuruntuyu sil önce kafandan o içinde oldukça huzursuz olcaksin eşine yaklasamazsin sen eşine sıkı sarıl bak değişecek göreceksin ben he şöyle dusunurum arkamdan çevrilen bişey varsa illaki bi gün çıkar o çıkana kadar içimde kuruntuyla yasatacagims o anın tadını çıkarırım eğer varsa da ortaya çıkarsa ağzına ederim onun yaptığına pişman olur bu kim olursa olsun sadece eşim için değil yani o zamana kadar kenidimi niye yiyip bitiriyim ki yanlış mıyım bu kendime zarar başka bişey değil
(874 puan) tarafından
Evet ya stresten vücudum alerji döktü. Kuruntu yiyip bitirir insanı bende aynen o durumu yaşıyorum benimle ilgili Allah var ama cok farklı hareketlerde bulunuyor eskiden yapmadıklarını yapıyor tuhaf iste sabırla bekliyecem bişey cıkarmı altından bilmem ama çıkarsa onu mahvederim. İnşallah yanılıyorum
(6,957 puan) tarafından
İnşallah canım belki supruz falan yapiyodur iyi düşün iyi olsun sıkma canını onu ne kadar sevdiğini söyle iyiki seninle evlenmisim de bi kez pişman olmadım de ne büyük sevap islemisim ki rabbim seni benim karşıma çıkarmış de böyle vicdanına oyna biraz bişey yaptıysa vicdan azabı çeker kendi gelir söyler
(874 puan) tarafından
Geldi şimdi tuhaf şekilde ilgileniyor yine benimle öpüyor sarılıyor oturalım takılalım diyor ay cok garip ya deliricem oynicam ben onun vicdanıyla
(6,957 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı olsun
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem ama benim arkadaşımın da eşi aynen böyleyken arkadaşıyla evinde bastı 
(874 puan) tarafından
Cidden mi :( yaa cok kötü bişey peki sosyal hesapları kızda eklimiymis onunda
(1,547 puan) tarafından
Sanırım arkadaşı ekliymis ama oda hani sürekli gelip giden evli bı kadınmış msjalri instadan sessize almış bildirim gelmiyo yani evde olmadığı saatte konuşuyormuş kadınla
(874 puan) tarafından
Aaaaa eşinin arkadaşı yanii yok artık yaaa
(1,005 puan) tarafından
Korkutma kız :D dur adamı sapık ilan etmeyin belki başka bişeydir kardeşiyle falan telefonda konuştu
(874 puan) tarafından
Geldi şimdi dur bakacam surat ifadesine onun kapıyı çalıyor
0 oy
(1,707 puan) tarafından

Yedek telefon almış olabilir mi edevletine gir kaç hat var üzerine bak :D veya başka hesap açmış olabilir çok zor değil :D

(874 puan) tarafından
Yedek telefon sanmam da başka hesap açmış olması mantıklı biraz fakat fotoğrafı olsa görürdüm yada kısa zamanda fake hesabıyla kimle tanısabilr imkanı varmı bunların
(1,707 puan) tarafından
Bir dakkada yine bulur bulmak isteyen. Fake resim koymuş olabilir sahte
(874 puan) tarafından
Bakacam incelicem bakayım ne var yok öğrenecem inşallah
(1,707 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inş rabbim korktuğuna uğratmasın inş ❤️
(874 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Şimdi ne desek yalan olur,sen çaktırmadan kocanı bir takip et bakalım, ama kadınlar hisseder herşeyi bence 
(874 puan) tarafından
Evet yapmadığı şeyleri yapmaya başladı garip geliyo telefonuda cok elime geçmiyor bu aralar sürekli yanında sadece şarja bırakıyor günah almim diyorum ama suan dışarda yani hiç çıkmayan adam ne yapıyo anlamıyorum amca oğlum yanına gidiyorum dedi bir tık içim rahat
(4,937 puan) tarafından
Dediğim gibi sen gizliden takipte kal, ama kocana belli etme uyanmasın
(874 puan) tarafından
Aynen belli etmeyecem ama bir gölge gibi ensesinde olucam inşallah yanılıyorumdur yaa dua et :(
(4,937 puan) tarafından
Amin inşallah sen yanilirsin, belki aldatma değilde borç falan mı yaptı o tarz problemi mi var acaba aklıma o geldi
(874 puan) tarafından
Yok kız ufak birkaç taksitimiz dışında bişey yok cok şükür o benden maddi hiçbir sorunu saklamaz açıktır bilirim asla geç saat çıkıp gezeyim dolaşayım diyen biri olmadığından tuhafsıyorum bazı kadınlar için normalken bana garip geliyor sadece ama telefonuna bakıcam
0 oy
(1,005 puan) tarafından
:D kuşku insanı yiyip bitiren bişey al karşına dan dan sor ne ediyordun diye yada izle takip et naptığını hangisi seni çok yorar ama orasını sen biliyodun
(874 puan) tarafından
Sorarsam kavga edeceğiz en doğrusu sinsice takip etmek
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Güvendiğin birini tak peşine canim.ciktigi an düşsün peşine bakalım ne halt ediyormus
(874 puan) tarafından
Amcamın oğlu varda ona güvenmiyorum ondan başka kimsede yok
(1,128 puan) tarafından
Onun amca oğlu iyi biri galiba ondan rica etsen güzelce konus kimseye söyleme falan de .tabi ağzı sıkı biriyse kocana bişey demesse
(874 puan) tarafından
Onun değil bnm amca oğlum. Ama güvenmiyorum ya dedikodu edilir illa ama kendim an be an peşindeyim
(1,128 puan) tarafından
He ben onunki sandım.uygulamalar var onlara bı bak .hani bu çocuklar için olan bişey vardı konum takibi mi ne öyle bişey indir
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Günahını aldırma adamın bize mübarek gün kızz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 340 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 442 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmer Anne (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 385 göst.