0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben burayı hem eğlenceli hem de bilgilendirici buluyorum yaklaşık olarak 1 senedir burdayım. Gerçekten  hem fikir almak hemde bir sürü kişinin  gözünden bakmış oluyorum olaylara degisik fikirler düşünceler. Seviyorum valla burayı 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dedikodu okuyorum
tarafından
Yapmıyorum postlarıma bakabilirsin hep genel şeyler :D özelimi açmayı pek sevmem o yüzden genelde okurum :D
tarafından
Aslinda cok iyi yapıyorsun canım  ama bazen anlatmak istiyor insan ya ne bileyim yani güvenilir kisi bulmak zor
tarafından
Sorunları kendi içimizde çözmek daha mantıklı geliyor bana, çünkü bi sıkıntımı yazsam 2 gün sonra mutluluğumu yazsam 2 gün önce böyleydin şimdi neden böylesin diye can sıkıcı yorumlar gelir. Bunlar burada yaşanmış şeyler
tarafından
Kiz denk gelmedim ama ***** mi o insalar bu dunya imtiha  dünyası bugün ağlayan yarin gülemez  mi tovbe ya rabbi ya
tarafından
Önceden daha çoktu ohoo neler neler vardı :)
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Burda kimseyle özel görüşmüyorum merak ediyorum boş vaktim oluyor hemde bazen postlar hoşuma gidiyor diyebilirim :) 
(1,327 puan) tarafından
Doğrudur canım tabiki var olmazmi benimde sempati duyduğum kişiler var tabi ama özel konuşmam yani ne ben kimseye yazdim nede birinden öyle bir talep geldı :)
tarafından
Ya aslında kime denk gelirsin  belli olmuyor cok eskiden  kotu şeyler  yaşandı birda numarasını  bir birine  verip dağıtan mi ararsın neler neler ama şükür yok onlar
(1,327 puan) tarafından
Hım okadar ini bilmiyorum canım numara için inanman lazım her çeşit insan var burda
tarafından
Aynen öyle  kardeşim işte ne bilcen ki Allah insanlara doğruluk versin
(1,327 puan) tarafından
Amin ecmain inşaAllah canım inşaAllah
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Vakit geçirmek  icin girmeden olmuyo 

Merak ediyorum ne paylasilmis 

Diye ara vermistim geri geldim duramadim girmeden
0 oy
(5,220 puan) tarafından

korona olmasa milletin burda ne iş var şahsen ben günde 32 saat falan burdayım dışarıda gezemediğimden :ermm:

tarafından
Allah  seni ne yapmasın 32 saat diyor
(5,220 puan) tarafından
işte düşün evde kalmaktan ne hale geldim :D
0 oy
(1,664 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Destek bulmak,kafa dagitmak ,derdi sorunu olan bir ben değilmişim demek,tecrübeli annelerden yararlanmak,varsa bildiğim bir seý paylaşarak yardımcı olmak.
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben tesadüfen indirmiştim, şuan burda yazanları okuyup okuyup halime şükretmek için giriyorum, merak ediyorum insanlar ne gibi şeyler yaşıyo diye ama çok şaşırıyorum çünkü çevremde nerdeyse hiç yok böyle sorunları olanlar, bide gece bile yazsan anında cevap veriliyor o çok güzel, mesela ben geçen gün hastaneye gidicektim arkadaşıma bişey sordum uyuyodu cevap geç attı, bende buraya yazmıştım hemen cevap verildi hızlı dönüş olması da güzel :) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Linç etmek :D 
tarafından
Durustluk madalyasi vercem sana sag omzuna mi sol omzuna mi takim
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah sağ taraf olsun
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Can sıkıntısı iste

İlgili sorular

0 oy