0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından

Şekerim yine tavan yapıcak :( insan bu kdr mı keyf derdine düşer baktım sesi geliyor kayak merkezine gidelim benimkide ananası dese tamamdır onun için ben burda doğum için para biriktirmeye çalışıyorum kadın diyor keyf hadi gittik  sdc biz 4 kişiyiz onlarda 2 yemeği tek 300 bulur kızak kayk benzin bilemem ne 500 geçer sonra gelsin ay sonun nasıl yetiştirim derdi insan nasıl bu kdr düşüncesiz olur anlamıyorum  ya ben üstüme başıma bişey alamıyorum sırf çocuklarım ihtiyaçları giderilirsin diye sonra diyor niye şekerin çıkıyor gelde çıkmasın:'(

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaynanan mi gidecek kaymaya bırak gitsin yere düşüp kıçını kırsn aklı başına gelir 
(29 puan) tarafından
Kıçını kırarsa geri bu geline yük olur daha kötü
(73 puan) tarafından
Kaymıcakki robot gibi bön bön duracak maksat gidip yeme içme
(73 puan) tarafından
Onu geçtim bugün yasak bide ceza gelse ne yapıcaz
-Reklam-
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin kocanın beyni yokmu çocukmu 
(73 puan) tarafından
Konu annesi oldumu yok
(1,908 puan) tarafından
Şu erkeklerin gerçekten beyni yok iki tarafında eşit tutmayı beceremiyor
(73 puan) tarafından
Mesele o dğl benim kaynanam kalsa hergün gezelim tozalım yiyelim derdi eşimde sesimi etmedim mi hemen çok sıkıcı insan mışım bilmem ne ben sanki bilmiyorm gezim keyif yapım ama ben hesabımı biliyorm cebimi biliyorm yoksa kim istemez keyf yapmayı
(1,908 puan) tarafından
Sende herseferinde anne bu kezde sen ismarla de
+1 oy
(2,321 puan) tarafından
Gitmek istiyorsa parasını kendi versin
+1 oy
(404 puan) tarafından
Kiz biraz akilli olun ya sende onun tansiyonunu cikar hasbinallah benim kaynanamda asiri cimri pinti para biriktirmeyi asiri sever biliyorum birikimi ver sorsan yok der birlikte oturuyoz biz esim bana harclik verir gerisiji annesine verir biriktirsin diye kocama dedimki bitanem hamileyim bu cocuk dogacak smdi annen cimrilik yapio ilerde bana para yok derse veyada sen bana bu ay param yok zor yetistiriyorum dersen ozaman benden cekersin simdilik susuyorum ilerde ins benim evladm icin birikiyodur eger kendi menfaatiniz icinse bosarim seni tazminat nafaka alir yerim o parayi dedim hadi sıkıyosa harcamasin
(73 puan) tarafından
Benim ki öle dğl işte konu annesi oldumu kendini ciddi anlamda kaybediyor
(404 puan) tarafından
Benimkide oyleydi ne dedim biliyormusun evlenincemi anan giymete bindi evlenmeden once hovarda gibi gezmissin annen babanin dizijin dibine otursaydin orda burda gezerken anan aklinda degilmi bana savunup durma yel eser kum kalir dedim birdaha diyemedi aninda ezerim basini
+1 oy
(1,398 puan) tarafından
Sen gitme kiz hasta numarası yap ben gelemicem falan kocalar kaynanan kalsin tek başlarına sonra onlarda vazgeçer belki
(119,062 puan) tarafından
baktim puanin 999 arti verdim 1000 ol diye
(1,398 puan) tarafından
:))))ayyy teşekkür ederim valla hic puanimdan da haberim yok
0 oy
tarafından
Çiçeğim al eşinin elinden parasını ihtiyacım var de hastaneye gidicem de ne biliyim yada kayinvalidenin yanında konuyu aç bak doğum parasını biriktiremedik falan de yada bir ayakkabı beğendim ama şimdi almiyim zor durumda kalicaz falan de anlar belki kuzum ya
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sadece düşüncesiz olan kaynana değil eşinde
(73 puan) tarafından
O ağzındaki lokmakmayı bile çıkarıp neredeyse ona verecek
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Gö.tü nu kirsinda gelsin emi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Burda  suçlu  olan  kocan  her dediklerini  yaparsa  kadın  ister  tabi   kaynananı  suclucana kocana  laf  geçir canım 
0 oy
tarafından
Bence ne ihtiyacın varsa bir bşr kocana say bunları tamamlamadan bir yere gidemezsin de
0 oy
(73 puan) tarafından

Kardan kayıktan çıktık sonunda pikniye gittik rahatlattı kendini yani :ermm: kadın onun için yemek gezmek sdc kocası olmasa varya gece gündüz sokaklarda olur kocası boşuna demiyor ben olmasam Allah bilir ne yaparsın diye Bi taraftan haklı adam

0 oy
tarafından
Sen niye para biriktirmeye calisiyosun ki bırak biraz da o düşündün kendine yasiyo hayatı 
(73 puan) tarafından
Düşünmüyorki adam nerede o düşünce
tarafından
Sende dusunme ihtiyac olduğunda lafını söyle az gezseydiniz o zaman mecbur alacaksin de

İlgili bir soru bulunamadı

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...