0 oy
2,809 göst.
Diğer kategorisinde (15,205 puan) tarafından
9 aylık oğlumu sünnet ettirmek istiyoruz. Özelde seçenekler arasında ama devlet Hastanesi'ne de bi gitmek istiyoruz. Sünneti nasıl yapıyorlar devlette tamamen uyuyarak mı bölgesel mi? Devlet mi mantıklı sizce özel mi?

8 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Devlet daha iyi bence uyutarak yaptılar benim oğlumun hiç dikişi de olmadı acısı da olmadı iki günde geçti 2 yaşını doldurmuştu hemde
(15,205 puan) tarafından
Bizimkş daha küçük. Daha kolay olur heralde diye tahmin ediyorum. Tamamen uyutmlarını istemem
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Devlette yaptım 3 oğlumu da  uyutarak yaptılar 1 hafta içinde ileştiler
(15,205 puan) tarafından
Uyuyarak yapılmasını istemiyorum ama bakalım napcaz
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Genel anestezi yapılıyo ama bence çocuk için narkoz alması iyi değil 
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet canım ben özelde yaptirdim lokal anestezi oldu çok şükür hemende iyileşti tam 5 aylıktı sünnet  olduğu zaman yani tümden narkoz alanda illaki iyilesiyo ama bebeğin tamamen uyutulması bana göre iyi değil ben sezeryan oldum genel uyutuldum ben bile kaldıramadım sarhoş gibi oldum çocuklar ne yapsın
(15,205 puan) tarafından
Aynen başka alternatif olduğu için benim de içime sinmiyor. Anestezi almadan da yapılabiliyor
(9,626 puan) tarafından
Devlette her doktor seçenek sunmuyo kendi rahatına hangisi geliyosa onu yapiyo ama özel öyle değil eğer imkanın varsa özelde doktor araştır canım
(15,205 puan) tarafından
Doğru diyorsun . Önce devlete gidelm bi öprenelim. Olmadı özelde yaptırırız
(9,626 puan) tarafından
Evet canım en azından fikir al nasıl yapiyosunuz diye konuşun baktin orası uymadı özele gidersiniz
0 oy
(128 puan) tarafından
Özeli hiç düşünmedim devlette iyi bir cerrah vardı direk ona gittik oğlum 2 aylıktı, bölgesel uyuşturdu.
(15,205 puan) tarafından
Bölgesel uyuşturma iyi bence de. Tamamen uyutmları istemem. Ama bakalım biz napcaz. Gidelim bi görüşelim. Hangi bölüme gidiliyor. Genel cerrahi bölümüne mi
(128 puan) tarafından
Genel cerrahtı evet, ama üroloji de yapıyor yanlış bilmiyorsam. Bence de bölgesel iyi, el kadar bebeyi uyutmalarına gönlüm razı gelmezdi benim
(15,205 puan) tarafından
Aynen benim de başka alternatif olduğu için içime sinmiyor açıkçası.
(128 puan) tarafından
Hayırlısı, inşaallah bölgesel yapar
0 oy
(52 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında yaptırdık tamamen uyutuyorlar abıldana aşamasındaysa çok zorlanırsın ben bezinin içine sünnet kilodunun kapağını kilottan kesip koyuyordum kasıkalrınada iz yapmasın diye gazlı bez koyuyordum
(15,205 puan) tarafından
Tamamen uyutmları iyi değil bence yani narkoz almasını istemem. Ama bakalım biz napcaz. Hayırlısı
(52 puan) tarafından
Malesef kuzum mecbur yani o iş 2 aylık olana kadar mümkün sonrası hareket halinde olduğundan hatalı kesim olmaması adına bayıltıyorlar
(15,205 puan) tarafından
En iyisi gidip bi soralım bakalım nasıl oluyormuş. Bazıları bölgesel de yaptırmış çünkü. Ama yaş aralığı önemli sanırım dediğin gibi
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla Yozgat şehir hastanesinde yaptırdım o kadar mı güzel olur em son sistemle yaptılar sünnetten çıktık pipiisi sadece şişti ne klips vardı ne dikiş 1 kere ilk idrarında ağladı sonra geçti
(15,205 puan) tarafından
Maşallah. Tamamen uyuttular mı bölgesel mi uyuşturdular peki
(1,428 puan) tarafından
Bölgesek
0 oy
(231 puan) tarafından
Devlette yaptrdık 3 aylıkken sadece oglmn orasını uyuştrdlr
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben yozgatta yaşıyorum şehir hastanesinde yaptırdım sünnet. 20 gün falan oluyor. Uyutmadı doktor sadece bolgesel iğne  vurdu uyuşturdu. Biz yanındaydık çıkarmadı bizi odadan. Birkaç dakikada bitti zaten hemen kucağıma aldım sakinleştirmek için. Doktor takip için numarasını verdi hergün akşam fotoğraf attım. Çok memnun kaldim
(15,205 puan) tarafından
Yukarıda bi arkadaş daha Yozgat şehir hastanesğnde yaptırmış . Memnun kalmış. Demek ki doktor ve hastane çok iyi. maalesef ben başka şehirdeyim. Bakalım bize ne diyecekler.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
0 cevap 72 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sahan01 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.

379,838 soru

11,370,294 cevap

34,853 kullanıcı

...